Prijava

Ладно Тиф из Фифт Гира тестирао флориду.Још је и похвалио.Тада је још имао косу у боји :)...

косу у боји

Дефиниши ово, није лоше. :)

Први пут у животу сам зарадио довољно кинте да могу да купим југа, и то чак неког који није крш.
Али шта ми вреди кад немам дозволу. xD

Jbga Džimi, plati vozača.

Ја сам слупао старог ћалетовог Југа пре неколико дана.Много ми било жао.Рокнуо сам Мерцедес 190 отпозади , њему само мало покривљена лимарија а мени разјебана маска , светла , мигавци , хладњак , мотор се откачио , осовина мало искривила.
Ал мајстор добар човек :) реко само 100 евра да ми све поправи.
Сва срећа па тог дана нисам узео ћалетову машину , убио би ме....

Не бит те убио. Само би те затворио у подрум во вјеки вјеков и хранио рибљим главуџетиницама.

Иначе , одатле инспирација за тему.

Muhahaha zato se ja vozim autobusom.Baš da vidim tog junaka koji sme da se sudari sa njim.

Лаки, да си рокнуо неког новијег реноа, пежоа, мечку, било би ти испативије да купиш нови, него да дајеш паре за поправку.

Da je udario u nešto novije, morao bi da im kupuje tonu plastike, jer je sve na njima od plastike.Imaš sreće što nisi zveknuo u neki stari Volvo ili ne daj Bože u novi Saab.

Ajde beži bre sa tim šklopocijama!

Malopre sam zavšio menjanje an'asera... još novi akomulator da kupim i antifriza da sipam ima da leti. Nema da bude zime za njega!