Prijava

Mislim da je ok da se odje čestitke novoizabranim moderatorima, glupo je tamo na onoj temi pošto će ih verovatno pobrisati sve. Ipak je to tema "dogodilo se na vukajliji"

Pa evo izvolite

Čestitke Uroše, Lullaby i Peki, jeste dobar izbor.... Samo Peki oladi malo, nije poenta da banuješ ceo sajt

*čestita! jeb ga ne mož da menjam

Vidiš kako si se ti lepo dosetio... :))

Хвала на честиткама. Провери ко је банован и зашто, свако је своје заслужио. Шта би потенцијално требао да урадим? Да видим да неко вређа, па да пређем преко тога? А-а.

nego šta :))
pošto brišu a glupo je da se to ne sačuve negde :)

Peki je beskompromisan.

Peki nemilosrdno banuje a ja nemilosrdno brišem spem :)))

Onda ću im i ovde čestitati :) A Peki neka banuje koga on smatra da treba, tu se nećemo mešati...

Peki nemilosrdno banuje a ja nemilosrdno brišem spem :)))

Нема шале! :)

Не озбиљно људи, јебига, ја сам такав, хиперактиван, стално нешто читам, листам, проверавам. Што се тиче бановања, свако је добио колико треба и заслужено, заправо, да сам ишао по правилима било би их још десетак због стављања постера у постер. Овако сам само брисао постере и опомињао их преко порука.

Ma Peki opusti se, šprdam se :) Lullaby nadam se i da brišete debilne i nekvalitetne definicije i postere... zbog toga ste odje, ne da se sigrate :)

Kakavo osvezenje za sajt uvodjenjem novih modova, odlicna stvar...cestitam vam svima ljudi, mada sam preko pvt-a vec cestitala luli i urosu, al eto ajde opet, da se peki ne oseti zapostevljeno... :)))

Brisali bismo mi, al ne stižemo od foruma :))

Ја мислим да смо нас троје нових шегрта оборили неке рекорде у последњих 24 сата кад је у питању брисање дефиниција. :)

Raspodela posla, sad vas ima tri više :))

Ma, ostali se nešto uspavali... :):)

Pridruzujem se cestitkama! I da ste mi zivi i zdravi!
Pa da zapojemo

http://www.youtube.com/watch?v=rxcxXYLmJPU

I nazdravimo!

:)))

Kiss cmok bub mwa (nastavicu da vas muvam na pvt) :))

Zaboravio sam da naglasim gore, ali da znate za ubuduće... Nema kačenja ovih rodoljubivih pesama :)))

Pa nema čestitki i pozdrava bez rodoljubivih pjesama! :)

I, kakve su ti to onda cestitke i pozdravi? :)) Ili jesu, ili nisu!

Ajde ondak ok, da ne glumim Pekija sad... možete da kršite pravila :)