Prijava

Tvoje mišljenje o novoj verziji Vukajlije, ali samo ako je negativno. Preciziraj šta ne valja, budi ljut i ozbiljan, ali iskren i objektivan. Pokloni se i pljuni sad ili ćuti doveka!

Verujem da nemam dovoljno kredita i da nisam dovoljno bitan da otvaram ovakvu temu, ali morao sam. Naime, frustriran sam! Zanima me da li još neko misli "crno" o nedavnim drakonskim promenama ili sam opet izrod.

Ја сам се већ навикао, и одлична ми је. Само блокирам позадину да ми не сецка кад скролујем и све је у реду.

Lako je meni za te vizuelne efekte, nisu mi bitni. Rekao sam to već negde! Navikne se čovek i na ženu koja mu se ne svidja, a kamoli na izgled sajta.

Zanima me mišljenje o "odabranim", o ukidanju liste najomiljenijih, o ukudanju definicije dana. Sajt je ranije bio pun zloupotreba i malverzacija ali je bio živ, dinamičan. Sad je mrtvo, dosadno...

Zanima me mišljenje o "odabranim", o ukidanju liste najomiljenijih, o ukudanju definicije dana. Sajt je ranije bio pun zloupotreba i malverzacija ali je bio živ, dinamičan. Sad je mrtvo, dosadno...

Мени су те промене пун погодак, а сад што је некима досадно...

O odabranim referat moze napisati gosn Fejzbukomanijakovic, jer je on detaljno proucio ovu pojavu.

Све је ок, само мислим да су нове, тек избачене дефиниције бачене у други план. Углавном се слажем са одабиром модератора али ове које не прођу кроз њихово сито стварно имају мизерне скорове. Претпостављам да то лоше утиче на самопоуздање аутора.

odabrane definicije ...pola su od moderatora i ktitora...bode oci.

I ja imam osećaj da je sajt umrtvljen. Otkako je ovaj novi naučio sam koji sve forumi postoje i šta je čet, tražeći neku živost.
Nadu mi daju one plave kvačice, da će uskoro moći svi da ih klikću.

Све је ок, само мислим да су нове, тек избачене дефиниције бачене у други план. Углавном се слажем са одабиром модератора али ове које не прођу кроз њихово сито стварно имају мизерне скорове. Претпостављам да то лоше утиче на самопоуздање аутора.

Od reči do reči.

Јес' мртво и помало клаустрофобично. Капирам ја програмерске форе да буде што једноставније, ал' јебему матер, пре ћу играти Нид Фор Спид него Пакмана, макар ми брада израсла док се не учита.
Сличице на чету до надимка, сортирање аутора по данашњем курсу евра, линк ка сајту у профилу, 'само за твоје очи', неограниченост карактера у једном посту на чету, дугмић за додавање дефиниције на профилу...
Свем то треба.

"Odabrane" su mi uglavnom mlakušne i osrednje, ne znam ko ih i po kojem kriterijumu bira, ali evidentno se ne slažu sa mojim ukusom. Podržavam ukidanje definicije dana, jer mi se ni one nisu sviđale, tek poneka, svaka deseta. Elem, drago mi je što je ovako nezanimljivo na sajtu, manje ću vremena gubiti. Do sad sam pohvatala čiji mi se stil pisanja dopada, tako da ću vreme koje provodim ovde koristiti da čitam sve definicije tih ljudi i ocenjujem ih, pa neka se pojedinci ne iznenade naglom povećanju poena bez nove definicije. Francky, to se na tebe ne odnosi, tebe sam ocenila dok je još bila stara verzija. :)

I ja imam osećaj da je sajt umrtvljen.

Ја сам ово приметио много пре козметичких промена. Мислим да нема везе са тим.

Чекај, и ктитори могу да бирају "одабране"?!

Juče sam raporedio odabrane po odabiru i čitao, bez loših namera da nešto nadjem. U jednom tenutku sam skontao da je na jednoj stranici bilo pešes moderatorskih definicija. Dobre su nema šta, ali ružno deluje. To za ktitore nisam ni gleda, to bi izgledalo još ružnije.

Blek holovo "baršunasto", se juče pojavilo u odabranim pre nego što je otkucao poslenju rečenicu. Meni je ta definicija vrhunsk kao i sve njegove, ali majku mu opet deluje ružno.

Evo sad je izašla nova odabrana, ponovo moderatoska, ali ovaj put ne toliko dobra. I ona je izašla pre nego što je autor stisnuo "pošalji".

Mizerni skorovi su neminovnost, ranije je postojala lista definicija dana, pa lista njomiljenijih koja je bila pozamašna. Sad se odabere dnevno nekoliko defki od kojih su pola moderatorske i to je to. Ja neću da se potrudim oko definicije pa da mi ista dobije dvadesetak glasova, ne plseva, glasova.

GM

Чекај, и ктитори могу да бирају "одабране"?!

Ne mogu, GM.

Ne mogu, GM.

ОК, ја сам погрешно разумео написано.

A i koliko ljudi zaista krene da cita one definicije koje su napisane pre par sati? Ako naleti, da, ili ako trazi odredjenog autora, ali mnogo je propusteno....

Људи, читајте редом нове дефиниције, да не испадне да само ја то радим. Ни сам не знам колико сам дефиниција обрисао последњих пар дана, скоро 100 комада за два дана није мало, све саме глупости. Мислиш да је мени лако да читам та срања... Прочитам преко 20,30 срања, обришем скоро пола и наиђем управо на Блеково "Баршунасто", прочитам и видим квалитет који сте касније сви видели. Наравно да нема чекања, одмах на насловну. Верујте ми, стварно сумњам да постоји много дефинција које су наслате, достојне су насловне стране, а нису тамо.

Meni se barsunasto svidelo, ali ipak Peki to sto ti kazes je prilicno subjektivno.