Prijava

Sajt je ranije bio pun zloupotreba i malverzacija ali je bio živ, dinamičan. Sad je mrtvo, dosadno...

e baš tako! primetila sam da ljudi NE OCENJUJU! skoro pa mogu crvčci da se čuju... samo još kotrljajuće žbunje fali... sve je nekako... mrtvo... kao da ima šačica ljudi koji pokušavaju da komuniciraju, ali su i oni nekako... uspavani... šta je ovo ljudi moji!?!

Mene je sve ovo podsećalo na jednu kafanu, gde je uvek galama, zajebancija, a moderatori izbacuju nepristojne i agresivne.
A sada me podseca na neki fancy klub gde modovi stoje još na ulazu i puštaju ko će unutra (među odabrane).
Da ne bude zabune, mislim da se oni maksimalno trude da urade to kako valja, ali je sada cela priča sasvim drugačija.

Јесу дефиниције бачене у други план. Неоцењеност се повећала, дефиниције се затурају. Додуше, ја читам све редом, не прескачем, не бирам ни ауторе, ни страну. Али то не мора нужно остати тако. Пошто одабране нису толико ажурне као најновије, смориће се ови који читају само одабране, па ће прећи на остале. Навићи ће се, снаћи ће се.

Било би лепо да се оно дугменце 'следећа за гласање' исправи да те не враћа на неоцењену, него кад наиђеш на неку која ти се не чита или не можеш да је оцениш, да пичиш даље.

"Одабране" дефиниције су највећа могућа малверзација до сада , три пута гора од дефиниција дана и сличних ствари.Субјективни одабир ејјј!!!

Vidš sad Peki kaže da su promene pun pogodak, a jebiga što je nekome dosadno. Najbolje tako, "nekome" je većina, stojim iz toga.

Sve može, samo ne sme da bude dosadno.

Dobro, ja sam zgadjen, koliko god se trudio moguće je da nisam objetivan. U neverici sam da je neko uspeo da upropasti onako dobar sajt. To mi piše i na profilu.

Било би лепо да се оно дугменце 'следећа за гласање' исправи да те не враћа на неоцењену, него кад наиђеш на неку која ти се не чита или не можеш да је оцениш, да пичиш даље.

Ма даш минус и нема да бринеш. :Р

Selektivno citanje, sjajno.

Ranije je kuknjava bila na foru "otišla vukajlija u kurac, kvalitet se srozao, ..." Sada je problem što je "dosadno".

Шта год радили не враћајте дефиницију дана. Највише због менталног здравља оних такмичара. Да се не бламирају више. А онда и због тога што увек све оде у курац кад популус почне да одређује шта је вредности.

Pa ako ljudi kazu da je otisla u kurac, to znaci da je nekad bila van kurca, tj da je bila sjajna. Zar ne?
Jebiga, mislim da je sad najveci problem sto ljudi ne citaju vise definicije. U stvari i to sto je neka ODABRANA samo znaci da ce je vise ljudi videti i to je sve.

А кад погледаш из другог угла , није уопште у реду ово што радимо.Замисли , убијеш се од посла ,радиш месецима да би неким небитним ликовима омогућио бољи сајт , а они ти после кажу да не ваља.ја би им први реко "марш у пичку материну" али ја нисам на Каизеновом месту.......

А што лепо када читате дефиниције не користите онај календар са десне стране?

Кликнете на дан који хоћете и читате редом дефиниције од тог дана. Супер је фора за оне који пропусте неки дан на Вуки а и прегледно је.

Кликнеш на данашњи датум и отвори ти се тридесетак страница са дефиницијама од данас. Тако их је много лакше све прочитати и оценити...

Da se razumemo. Moderatori pišu veoma dobre definicije, u većini slučajava najbolje, ali ogavno izgleda koliko ih je u odabranim.

Peki od kad si ti postao moderator(doduše da ne grešim dušu tad je postao i Uroš i Lulabi, ako se ne varam) zadivljen sam sa kakvom predanošću neko briše smeće i trudi se oko sajta.

Običnim autorima koji nisu u svakoj čorbi mirodjija, nema ih na četovima i forumima, u svadjama i polelemikama kao što sam recimo ja(hvalite me usta moja :)), lakše je bilo(bez jedne jedine malverzacije) zabosti definiciju dana nego sada ući u idabrane.

Лаки, то сам ја управо хтео да вам кажем. Неки се овде понашају као мала деца. Кмееее нема најомиљенијих, кмеее нема дефиниције дана.

Да вас питам нешто људи? Јел вам брани неко да пишете? Јел вам дефиниције иду право на гробље кад их напишете? Јел написао нешто неко од вас ових дана, што је (по вама) вредно насловне, а није тамо? Ево, ја се јављам, ако неко од вас напише нешто што мисли да је добро, некад ми јави на пвт, а ја на насловну стављам ако је добра.

Да, тај календар је добра ствар.

Moderatori pišu veoma dobre definicije, u većini slučajava najbolje, ali ogavno izgleda koliko ih je u odabranim.

То је зато што модови не пишу за поене (не рачунајући мене, ја нисам писао од кад сам мод), већ напишу сами, а онда наиђе неки други мод и гурне на наслову. Верујте ми људи, сулудо је да помислите да једни другима гурамо дефиниције на насловну. Нико неће од нас да фаворизује неке, а неке не...

а ја на насловну стављам ако је добра.

Nije subjektivno? Jok. I ne, ne pricam o svojim defkama, i dosta odabranih jeste kul, ja cak nisam ni videla cije su, ali je cinjenica da je veoma subjektivno i cinjenica da su druge jednostavno neocenjene.

Pre si mogao da klikneš "najomiljenije danas" i oceniš kvalitet na osnovu tih. A sada nemaš pojma kakav je kvalitet ako nemaš celi dan da listaš sve redom.
Kalendar je dobra stvar, to niko ne spori.

L@ki
Ovo je konstruktivna kritika. Ako opadne posećenost samo može da pomogne da se to ispravi. Nema razloga da se bilo ko ljuti.

Nije subjektivno? Jok. I ne, ne pricam o svojim defkama, i dosta odabranih jeste kul, ja cak nisam ni videla cije su, ali je cinjenica da je veoma subjektivno i cinjenica da su druge jednostavno neocenjene.

Ја сам на наслову ставио можда 4,5 дефиниција, и то не оних које су се мени баш свиделе, него оне које знам да ће вама да се свиђају. Побогу људи, две године сам овде, знам на шта се пали маса...

Оно што бих ја волео да видим у Одабраним су неке старије дефке, које имају одличан квалитет, али незаслужено су остале непримећене. Мислим да би модови могли понекад да избаце неку старију дефку у одабране. На пример да на сваких 10 дефки иде једна старија.