Prijava

Pa, u poslednje vreme sam iskusio previse besa, i stresa prouzrokovanog ovim besom. Voleo bih da saznam kako se vi resavate besa i "negativne energije".

Ja sam impulsivna i kolerik sam. Kako se naljutim tako brzo i ode, nikad me to ne drzi. Ako je nesto stvarno... vredno ljutnje, da tako kazem, onda se to brzo iz besa pretoci u.. tugu. A toga se otarasim uz setnju kraj okeana ili razgovor sa prijateljima. Skroz se ogolim, ispatetisem maksimalno i onda, sta cu, nadjem razlog da se smejem. Skupim parcice i proglasim novi dan.

Зависи који си тип.
Разговор, медитација, улепшавање, трчање, ударање у врећу, спорт уопште, уметност.
Зависи шта ти одговара. И да се клониш негативних и на било који начин болесних људи.

Ударање у људе је много боље од ударања у врећу.

Ма Лаки, ти УДАРАШ.

Prvo pokušaj da saznaš uzrok tog čudovišnog besa, pa možda shvatiš da može i bez samodstrukcije u vidu stresa :)))

У духу скорашњих дешавања, изађи на улицу и полупај пар ствари;)

пеглање џака, тренинг тј. било какво бежање у тај неки здрав разум. :)
и музика наравно!

"Gutanje" bijesa i frusta je opasno, poznato je da je stres tihi ubica i obicno te u nekim tamo poznijim godinama drmne kao bumerang u obliku povisenog krvnog pritiska, srcanog ili mozdanog udara ili autoimunih bolesti.
Znam da je lakse reci, nego uciniti, narocito u tom nekom usijanom trenutku, ali probaj taj svoj bijes, kad te spopadne, da pozitivno kanalises, do tebe je da izaberes nacin, koji ti najvise odgovara. Neko gore spomenu udaranje u vrecu, super metod. Fizicka aktivnost oslobadja endorfin, tzv. "hormon srece", usput nesto cinis i za svoje tijelo i eto duple koristi.

Музика увек,а вожња бајса (ово подвлачим) само кад је лепо време,у кола се не усуђујем да уђем кад сам бесан (посебно кад знам да сам једном замало изазвао саобраћајку,јер сам пролетео кроз раскрсницу),чак ни да знам да морам негде ићи колима.

Пусти гласно мјузу, испизди на себе, свађај се са папиром. Прошетај... Одиграј кантер! Искачи се ! Отрчи који круг, запали пљугу, спржи џокс! Туширај се хладном водом... Урлај, у сав глас урлај!!!! И наравно појеби нешто!!!

Neki naporan sport, pa muzika, seks i alkohol.

konstruktivno nema sta. Jos samo da nadjem neku cavu za seks i na konju sam!!! A sport. UVEK SE TEBI VRACAM LJUBAVI STARA!!! Pocinjem ponovo sa ninjutsuom.
@ gamby, zemo, zemo, daj samo i Frantic i Some Kind of Monster, pa da zavrsmo sa tim.

а шта мислите о пребијању људи? мене један дечко јако нервира, иначе нисам агресивна али сад имам јаку жељу да га премлатим, и то са можда још неком ортакињом, па да испадне пи*ка. јако ме збуњује ово моје стање, буквално маштам о том пребијању, оно, можда није лоше да то и одрадим... глупо звучим, екстрамно глупо, ваљда ће ме прође мајку му...

мене један дечко јако нервира

Pa pazi, kresni se sa njim, obicno medju takvim ljudima je i najbolji sex, pa ako te i posle toga nervira onda ga udri!

Певушиш, јебаваш... или и једно и друго истовремено.

@leksi
Zar ne mislis da je malo okrutno 2 na 1?! ;)
Mislim da te mastarije ne treba da te zabrinjavaju, svima se to dogadja. Zabrinjavajuce je kad dnevno pozelis bar 15 ljudi da istuces, ukljucujuci i prodavacicu na kiosku, sto te mrko pogledala. E, to bi vec bio problem :)

Druga stvar, kako bi se osjecala i da, recimo, uspijes da ga premlatis? Mozda bi napravila vecu stetu sebi, nego njemu, i pri tome ne mislim na fizicku stetu. Gorke su takve zadovoljstine.

A, FejzbukmANIJAK nije daleko od istine, izmedju ljudi u cijem odnosu vlada velika netrpeljivost, stvarno zna da se izrodi velika i strasna ljubav :)

Ideš tri puta dnevno u teretanu, guraš kontejnere do Save i nazad.... I jebeš k'o lud, ako imaš šta, ako nemaš jebiga, samo guraš kontejnere....

To ti je recept otprilike