Prijava

Оче, кренимо са проповеди.

Ja numem da propovedam, al znam da se ispovedam.
Vako je to bilo.
19.10.2010. oko 3 sata rane zore mi se opasno išlo u wc, ali nisam otišla jer sam bila zavedena gehom zajebavanja na ovom bogohulnom sajtu, pa sam se upišala.
Da li ima spasa za mene?

Оче, ономад сам почео да пратим Очајне домаћице. Убрзо сам пожелео да постанем очајан домаћин, што и није неко чудо. Међутим, схватио сам да шугави ја желим да будем у очајној домаћинској заједници са црвенокосм домаћицом (Бри).
Рекли ми стари људи да су црвенокосе домаћице секташице и сад се ја осећам погано.
Шта ми је чинити?

Стиде се људи. Ево ја да почнем. Да ли могу да горим у паклу јер сам једном приликом помешао три врсте алкохолних пића, а Павле је у својој ако се не варам дванаестој Посланици Коринћанима јасно рекао цитирам " Ви који сте са свете земље Коринт никада нећете стићи у Царство Небеско, јер редовно мешате Вињак са белим вином". Па мене сад занима да ли су се малкице црквени канонни од Старог Века до данас променили, као и то да ми кажете процентуално колике су моје шансе да окајем тај грех пре четресседме године? Јер сам и сам пореклом са Коринта.

Dok ne dodje neki ćale da te okadi Uroše, ja da ti kažem da ti je izbor odličan.
Zbog Bri možeš slobodno da goriš u paklu.

Maro oprosteno ti je
urose moras tri puta na dan da gledas ovaj video http://www.youtube.com/watch?v=_7czj4i_OmE&feature=related

Муњо, издајице. Рекла си да ћеш за тај проблем да дођеш код мене у кабинетУ да ти скинем чини. А ти, одмах код попа.

Уништи ме сад ова тема, а таман сам хтела да отворим Видовита Мара и буљаво око.
ЈОЈ!

Dankane greota je mesati vinjak sa belim vinom ne smes godinu dana da okusiš alkohol

Аууу, јебем ти бога!

Маро хвала на подршци, а вама Оче на онлајн литератури, која ће ми помоћи надам се, да ту црвенокосу ђаволицу избацим из себе.

Maro, dok ti otvoriš to treće oko, meni ova dva iscureše iz glave:P

Оче, да ли се рачуна у прељубу ако сам рукоблудничио 20 година десном руком, а синоћ сам имао малу авантуру са овом руком са леве стране тела? Признајем да сам свесно ушао у грех, интересовало ме је какав је осећај кад се мало промени.

Добро питање.

Ja ne dozvoljavam onanisanje i seks pre braka jos i preljuba sa drugom rukom ne gine ti 3 krug pakla

Oce, ja sam juce Urosu po...pokusala da pomognem da istera onog crvenog djavola! Je l' to kaznjivo?

Oče, posustaješ.
Greh je jer nije sedeo na ruci pola sata, ne bi li mu se oduzela, pa da misli da je tudje rukopoloženje palo na spolovilo.

Садомазо моја...

Energija nije kaznjivo

Godine bludnicenja ni za sta... Od mene je i Bog dig'o ruke!

Kada bi mi se sve oprostilo, od mene nista ne bi ostalo... Ruza vene, Bog ne misli na mene...