Prijava

Оче, прејела сам се. Могу ли се надати опроштају?

Ћале, грешио сам претходних дана и просипао алкохол нехотице.. молим за опроштај ћу уделим у цркве

E Oče, znam da je rukoblud grijeh. Ali, ako rukobludim na ikone to mu dodje kao nešto uzvišeno, jel da? Koji je vaš omiljeni svetac?

Oče, danas sam pišao posle ručka. Jel to grešni čin?

Oče, pre neko veče sam spavao sa maloletnicom. Nisam ni ja nešto mnogo punoletan, al' jebajga zadesilo se tako. Ima li za mene spasa?

Oče, pre neko veče sam spavao sa maloletnicom. Nisam ni ja nešto mnogo punoletan, al' jebajga zadesilo se tako. Ima li za mene spasa?

Umoči ga u rakiju i drži pola sata, biće ti oprošteno

Umočio. Grdno se kajem, i greh izbija iz mene, dok mi ova rakija od četrest gradi nagriza kuronju. Šteta zbog rakije, a i zbog kuronje.

Sad to moraš da popiješ i da se stidiš u ćošku tri minuta stojeći na lijevoj nozi, i 3 na desnoj, i mislim da će ovaj otacv da ti oprosti :)

Oce, ne verujem u tebe. I jebe mi se za tebe. I ne verujem da postoji debeli, go, brkati seronja koji upravlja svetom. Ima li nade za mene?

Oče,

mogu da te zovem tata??

Što je ovo oče Srboljube... Ova CrnaBo... jel' to ostrvljeni anđeo kojeg kažnjava Bog ili sotona u ženskom obliku? :)

Mozda mu i cerka?

Oce, oce, jel' mogu da budem k'o Augusto Pinoce?
Jel' ima meni spasa? Mislim, jel' to uredu, nema frke i to,a?

Оче, прејела сам се. Могу ли се надати опроштају?

Prejedanje je greh moras da se pokaješ zbog toga

Грешио сам претходних дана и просипао алкохол нехотице.. молим за опроштај ћу уделим у цркве

Vizarde to ti je po najnovijim tarifama sa PDV-om 189,79 dinara

E Oče, znam da je rukoblud grijeh. Ali, ako rukobludim na ikone to mu dodje kao nešto uzvišeno, jel da? Koji je vaš omiljeni svetac?

To je veliki greh a omiljeni svetac mi je sveti prokopije

Oče, danas sam pišao posle ručka. Jel to grešni čin?

Ne doktori kazu da je to zdravo

Oče, pre neko veče sam spavao sa maloletnicom. Nisam ni ja nešto mnogo punoletan, al' jebajga zadesilo se tako. Ima li za mene spasa?

Moras da se pokajes i da 23 puta na dan ponavljas ovu molitvu http://www.svetosavlje.org/molitve/index.php?mlId=34&akcija=prikazi&kt=6

Oce, ne verujem u tebe. I jebe mi se za tebe. I ne verujem da postoji debeli, go, brkati seronja koji upravlja svetom. Ima li nade za mene?

Nema goreces u sedmom krugu pakla

Oče,

mogu da te zovem tata??

Moze

Što je ovo oče Srboljube... Ova CrnaBo... jel' to ostrvljeni anđeo kojeg kažnjava Bog ili sotona u ženskom obliku? :)

Ne bi znao odgovor na ovo pitanje

Hvala, Oce, najmnogopunije :*

Samo na moje pitanje, avaj, nemate odgovor???
Kuda sada...?
Otac Makarije mi je odgovorio ovako...

http://www.youtube.com/watch?v=Fhiv3YVpN14

Da li mi je oprosteno ukoliko sam Sotona u zenskom obliku?

Samo neke molbe ima li neko neke tezge za mene svadbe, sarane svećenje vodice radim duplo jeftinije od oca ljube on derikoza naplati pdv duplo

Oce, ja bih da te iznajmim za jednu deciju zurku. Kao kostimiranu licnost. Posto?

zavisi kolko vremena pola sata=555 dinara sa pdv-om

A sta ces da radis? Kako ces ih zabaviti? Dobra ti je cena, ali mora za to da mi garantujes kvalitet.