Prijava

Молим вас да погледате сајт http://www.historiaserbiae.webs.com/ и да ми дате који предлог за побољшање.
ЕДИТ: Од сад је сајт на новој адреси: http://istorijasrbije.weebly.com/

Nekako ti ova knjiga previse levo serem verovatno al mi se cini da je premali deo ekrana iskoriscen
Cestitke na sajtu naravno

Evo i ja da ti serem malo kao dušan, imaš onu trakicu iznad knjige, ukloni je :)
I ne kapiram onaj sat lijevo, ili sam pglu :))
Inače čestitke, što reče dulje :)

Прво хвала на честиткама.
Душане, алатке за прављење ми не дозвољавају да ту књигу померим удесно.
Марко, не знам на шта мислиш. Ако мислиш на празан бели простор изнад њега, мислим да нема начина да га попуним, изузев да избришем позадину.

Шта мислите о томе да убацим музику у позадину сајта (због евентуалног успорења учитавања)?

Uvedi kupone za kafanu Poslednja šansa ko prvi pošalje mejl u ponoć. :)

A muziku samo ako ćeš da staviš Srpske Talibane.

Kad glasaš na iskoči prozor veličine 5x10 piksela ili tako nešto :D

Gamby ludaku neopjevani!

Uvedi po nekim razdobljima priče, informacije i sl. Pogotovo ratovi od devedesetih naovamo... za klince obavezno kvizove, to je lepak.

Napiši nešto o onim vladarima, bezveze samo spisak.

Гамби био и остао краљ. :)
Никлорде, не капирам шта је писац хтео да каже.
За квизове ћемо видети...
Биографије сам одложио за касније, имам тренутно нешто друго у плану.

Још предлога и утисака?

Само ћу рећи фасцинантно.Екстра одрађено.

..... уколико стоји сам означава епознату....

popravi epoznatu u nepoznatu

Sto se tice ankete o poreklu Srba sve si stavio samo ono sto je istina nisi, a to je: Danasnji Srbi su mix slovena, zakavkaskih plemena i starosedeoca Balkana - Kelta, Rimljana i Grka, odnosno onih koji su preziveli hunsko-tatarski genocid, naravno i huni su ukljuceni i srpski genetski pool.

Dodaj opciju da se iskljuci muzicka pozadina na sajtu, ili je ja nisam nasao, ne slaze mi se bas a Flojdom.

Kad budes obogatio sajt novim stvarima javi.

За анкету сам поставио и опцију "друго".
Ја колико знам, нема музичке позадине на сајту, бар је ја не чујем.
Исправио сам словну грешку.
Додао сам опцију оцењивања и коментарисања сајта

Pa meni nije bas logicno da opcija koja je istorijski najtacnija bude pod "drugo". Kako hoces, ja bi to malo bolje razjasnio pod "drugo" mogu i amebe i vanzemaljci da se podrazumevaju ...

Ево, успео сам да изменим без последица. Чекам још предлога.