Prijava

Imam 24 i kresnuo bih ženu i od 50 godina ako dobro izgleda. Ne vidim kakav ja tu problem imam? :) A vršnjakinje krešem, nažalost. :)

Pa vidi ova od 50 ima picku ko limenka od neskafe, 2 oziljka od epiziotomije, sede i retke dlake, puna je celulita i strija, suva ko barut, a o kozi koja visi i sisama sa kojima moze fudbal da igra da ne pricam. Uzgred kroz tu picku je proso tvoj ortak i ostavio dobar trag. Nego treba da probas pa da vidis. Pokajao bi se debelo.

Ovo nisu moja iskustva nego iskustvo jednog mog prijatelja koji je to uradio pa posle povracao. Kresi ove od 20-27, zategnute i negovane.

Virtual nisi u pravu...dve stvari..može sa 45 da izgleda odlično i može da te nauči svašta...što klinka ne može ni u ludilu...

Povraćao? Pa jel gadljiv na pičku? Da nije gej? Eeee, posle jebanja nema kajanja! ;)

@stratimir taj rad. moj čo'ek :)

Trenutno sam zadovoljan ortakovom sestrom, pa nemam dalje pretenzije, al' i kevu bih mu kresnuo, i to za dž.

Trenutno sam zadovoljan ortakovom sestrom, pa nemam dalje pretenzije, al' i kevu bih mu kresnuo, i to za dž.

То се каже ''све о истом трошку''.

pa taj nerad ljudi...otvorite se...oslobodite se tereta...

Mrmune jel ima naznaka da hoće?..Džimi ti si oženjen...

2 oziljka od epiziotomije,

sta je epiziotomija?

Džimi ti si oženjen...

Фактички. :) Не и формално.

Фактички. :) Не и формално.

I? kad će svadba?

A sad nije formalno, a? Marš, bludniče :P
Nema naznaka, al' nisam ja tu ništa pokušavao, daleko bilo... Pa, to mi je najbolji prijatelj.

I? kad će svadba?

Сад ми даде идеју за дефиницију.

Nema naznaka, al' nisam ja tu ništa pokušavao, daleko bilo... Pa, to mi je najbolji prijatelj.

Па, баш зато треба да је изјебеш, с опроштењем. Из љубави према најбољем пријатељу.

ja sam se u svoje vreme ložila na burazere svojih najboljih drugarica. a bogami i oni na mene. ma svašta je tu bilo deco moja, bolje da ne pričam... ali ni jedna drugarica se nikad nije naljutila, naprotiv, uvek su na to gledale sa simpatijama...

Сад ми даде идеју за дефиницију.

Курац. Већ дефинисано.

Šta kresnuo? Za prave pare bih je otrovao.

ja sam se ložio i na drugarice..na drugove nisam...svašta je tu bilo doduše...bolje i ja da ne pričam...

Džimi pa reci onda ako nije formalno...to za ortakovu kevu?...sestru?..bi ili ne bi?..tu bi ili tegli...

Курац. Већ дефинисано.

E pa brate, to je tvoj problem... :p

Nego, nisi mi odg :p

Bih ako je dobra pička i za džabe.

Džimi pa reci onda ako nije formalno...to za ortakovu kevu?...sestru?..bi ili ne bi?..tu bi ili tegli...

Кад сам био у средњој школи, био сам у том фазону да бих појебао кеву од једне ортакиње да ми се понудила. А готивила ме је, факат. Иначе, кеве су ме одувек волеле. Ко год од ортака/ортакиња да ме упозна са својом кевом, свима се свидим. Прави сам мамац за милфаче. Клинке се на мене никад нису ложиле (могу да их набројим на прсте једне руке), али зато милфаче... Буљук. По аутобусима ме нон-стоп шмекају милфаче, а кад одем на плажу, тад се само чичкају око мене и све ме нешто загледају. На мору ове године су ме стартовале две милфаче из Русије. Чекале прилику да ми девојка оде до ВЦ-а, па ми пришле. Ја их некако отерао у пичку материну таман у тренутку кад сам видео да ми долази девојка, па ме питала ''Које су ове две распале и шта хоће?'' Јебига, врло добро зна шта хоће. Све би хтеле мог питона, али јебига. Не дам.