Prijava

Šta znam, gajbu piva. Ali da nije Valjevsko.

Šta fali Valjevskom?

pusti sad valjevsko sranje...ajd se držimo teme...

Mislim da bi bilo u redu da prvo pitaš ortaka za blaoslov. Pa ako pristane, onda možeš da mrčeš.

Tulumb misliš da bi neko pristao?..ono fino mu se poveriš "e matori ložim se na tvoju kevu, ako bi mi dala el smem da je kresnem?"...

Pa verovatno ne bi, ali takav je red. :))

Пара врти гдје хилтовка неће

a šta će ti onda blaogoslov kad ga neće biti?...onda ne vredi...mora bez blagoslova...el bi?..i za koju lovu bez osećaja krivice taman i da ortak sazna?...

nego isto pitanje, jel bi ti bilo glupo da ortak sazna?

Bi, brate, ne bih mogao više u oči da ga pogledam :)

SMarko koja količina novca bi ugasila osećaj krivice u tvojim očima?

E pa vidiš javio, to je sad zajebano. Mislim da bi se neki moj ortak mnogo više naljutio ako sazna da sam je opalio za pare nego onako na suvo, iz ljubavi. :)

ali to sad produbljuje temu...sad ako je iz ljubavi to znači da se redovno trpate..znači ti mu dođeš kao očuh..i onda bi red bio da mu s vremena na vreme tutneš neku kintu...i opet dolazimo da para...

a jebote, svi bi da jebu a niko neće da se suoči sa posledicama....kakvi ste to ljudi...bre...

a je li, koliko je stara ta keva? ako je neka dobra, žvajzn'o bi je za dž:) 40 godina, dobrostojeća, bombona...

SMarko koja količina novca bi ugasila osećaj krivice u tvojim očima?

Ko kome da plati?

Mićko to je tvoj izbor...

SMarko hipotetičko pitanje...šta bi ti...da karaš a ja da ti plaćam?

Ne bre, nego ja drugovoj kevi ne bih uzeo centa...

znači kresnuo bi je za lepe oči?..i to je skroz okej...

Ma sad... Diskutabilno je to, brate....
Ti bi npr tresnuo majku sinovog najboljeg druga, da se ne lažemo

bih...i drugarice....:))

a možda i ne bih...vidiš sad me podseti... tu sam nekima pričao...neka keva od neke male što sa mojim sinakom ide u vrtić slala mi svašta na fon...i tako par puta sam padao u iskušenje..ali nisam...legla žena pa mogu da pišem...:)

Nemoj, Jave, bolje nemoj :)