Prijava

Znam da vec postoji ovakva tema ali je zamrla odavno pa je ozivljavam...ovde mozete da pisete o svojoj omiljenoj igri,zanru,serijalu,liku(iz igara) i o igrama,zanrovima,serijalima,likovima koje najvise mrzite :)

Igram nba i pes a sad u poslednje vreme izasao civilization 5 ne znam zasto al gotivim takve strategije

Hmmm, igram sve zivo. Gotivim takticke pucacine, tip CoD 4, 6, 7, MoH. Akcione avanture tipa Prince of Persia (moj definitivni favorit). DMC (Devil May Cry), GoW (God of War) i slicne krljacine isto gotivim, Dante i Kratos su uber cool likovi. Strategije i ne igram toliko vise. MMORPGove ne igram vise uopste, ali i dalje uzivam u TES serijalu.

Preterano ti je glup naziv teme, bolje da si nastavio tu staru.

Стварно, седмица излази за неких месец дана. :)

Cekam sedmicu k'o ozebo sunce, a vec je svrst'o u favorita zato sto je nastavak od CoD WaW, koji sam zaboravio da napomenem gore. Svejedno, kad je kupim, necu da izlazim iz kuce...

Јел има иједна игрица налик Хулигансима, ако је и то неко играо?

Igra li neko PES6 online? Mrzi me da otvaram temu. :)

ja jedino cekam hitmen 5 to odma skidam kad iziđe

Call of duty svi delovi(valjda je izasao novi black ops,moracu da potrazim),flatout ako neko zna sta je to,stalker takodje svi delovi,cs 1.6,pes i ne znam ni ja vise

Јел има иједна игрица налик Хулигансима, ако је и то неко играо?

У жанровском смислу, ништа што није класичан РТС, у тематском смислу, само ГТА, ал то си већ све знао.

П.С. Пренели су ми твоју поруку, па би само да ти кажем да си го курац.

Перић гласоноша.

РТС?Хулиганс и ГТА?

Филиповић је морао да га подсећа. :)

Хулиганс је по игривости тактички РТС, ту нема расправе, док тематски ГТА је једино што носи осећај "хулигана", иако нема никакве везе са фудбалом. Уосталом, де се увати за ту игру, тотално је просеча.

Па јесте, али тема је врх,фудбал,жандари,гостовања,гудра..Питам, пошто је била нека прича за хулигансе двојку,па оно.Не могу да верујем да не постоји ниједна игирца на сличан фазон.

хулигансе двојку

Нема шансе, пропали и развојни тим и издавач.

.Не могу да верујем да не постоји ниједна игирца на сличан фазон.

Неће нико то да ради, и ови су свуда били на граници забране. Једноставно није исплативо, а тема је ионако компликована.

Брате, деморалисао си ме сад тотално.Има да те унајмим да направиш тако нешто.

Ја не правим, само описујем. :)

Moje omiljene: Rome total war, Footbal manager, KOTOR.
Konfiguracija mi nije neka, te zadnje 2 3 godine nisam imao priliku ništa novije da odigram.