Prijava

Сви сложно идемо по бан за сапатника и ЈЕБАЧА!

Pokazali ste da jebanje moze da se omakne kontroli... i to je nesto!

Може и то често. ПРАВДА ЗА КИКА БОЈА!!!!

Meni on konkretno ništa ne smeta...

Не смета никоме, сем апстинентима. Он је цар, и зато су му прикачили онај Стуб Срама, љубомора ваљда, шта ли...

I taj stub srama, mislim, kao da je čoveka ubio, baš glupo... Jeste da je na svakoj temi pisao 'Ja jebem', ali ja sam bila već navikla, bilo mi simpatično što je tako uporan :)

Evo mene. Taj zid srama, o kom pričate, je jedno sranje gde hoće da pljuju po meni. To nije moj dupli, nego je jedan moj drug otvorio nalog zbog mog prvog bana. On mi je nalupao pluseve, ali mene mnogo boli kurac za to. Čekam priliku, pa da iznabijam na kurac sve moderatore i sve ostale koji žele da grade imidž preko interneta. Ja sam jedan normalan čovek, koji ima zanimljiv stvarni život, zato se i majmunišem ovako ovde, to mi je nekako zanimljivo. Meni je samo važno da se smejem. Ali, danas sam se definitivno zgrozio ovim jebenim sajtom.

Posalji takav PVT Kaizenu, ako nisi previse zgrozen, tj. ako ne zelis da odes odavde.

Nemoj da ideš, bre... Slažem se sa Mar, mogao bi to da uradiš...

Marcipan, da ti kažem da bih želeo sad odmah da odem, ali hoću da sačekam Lakija zbog nekog dogovora. Ne znam hoće li mi Kaizen verovati da to nije moj dupli nalog, tako da ne verujem da ću mu bilo šta slati. A i mrzim da molim.

Кикане, управо сам ја то и причао данас Целту на ПВТ. Неки одавде ме и знају, и знају какав сам и ко сам. И објаснио сам им да овде дођем да се ЗАЈЕБАВАМ и да глумим ретардираност и да се понашам као дете, јер то је ваљда сврха сајта, зар не? Нисмо на Светосавље.цом па да морамо да будемо учтиви и богоугодни. Значи ти и ја имамо исти став према свему што се дешава, разумем те у јебеној потпуности и подржавам и даље. А то што каже Марципанка, размисли мало, па пошаљи ПВТ Каизену, ја мислим да знам ко те качио на Стуб Срама НИ ЗА ШТА, а само потурио Пекија да окачи. Могу ти и рећи на ПВТ ко мислим да је, и колико сам разочаран од данас том особом....

E, sad i mene živo zanima ko je... :)

Ja se dvoumim sada oko dve osobe...mada mi radoznalost nije prevelika.

Zašto mi, bar, nisu obrisali sve definicije? Sve vreme retardi misle da sam ja Lestatov dupli, a onda banuju dečka koji mi je u znak protesta lupao lajkove. Kakvi kreteni. Kao to mi je dupli...

Тотална подршка јебачима и Кики!

ЈА ПОДРЖАВАМ КИКУ МАКСИМАЛНО!!!!