Prijava

Ja sam ovu temu teo da otvorim jednom. Al stvarno.

E, sad kad je neko drugi uradio prljavi posao, ja mislim da onaj kolumnista Jevrić iz Kurira ima sto posto profil ovde, ili da bar čita. Danas je citirao jednu defku u kolumni. Malo je prenacionalističan za mene, ali skoro sve sam mu kolumne pročitao, i kul su.

Za druge, pojma nemam.

Ja sam jednom izašo u novinama, sa sve slikom, a da je jutub bio u moje vreme izmišljen, ko zna šta bi sve tu bilo... :) imao sam razne ideje :)

e da, kad smo kod toga i ja sam poznat, izašlo mi par defki u Blicu :)
ustvari ima nas dosta ovde što smo izašli u Blicu :)

Realno, Fejzbuk je poznat širom sveta, mislim, ko za njega nije čuo... :))

realno..a vidiš kaizen nije....

Pa, nije, jedan je Fejzbuk...

jedan je fejzbuk...a svi smo mi kaizen...

А онај после тврди иронично како сам ја оргиналан!

Onaj, onaj, jebo ga jež.

Reč kaizen potiče od dve Japanske reči, “kai“ što znači promena i reči “zen“ što znači uvideti ili steći mudrost. Smisao kaizen-a je: promena na bolje ili kontinuirano unapređivanje. Cilj kaizen-a je da eliminiše štetne aktivnosti u toku vrednosti.

Mi smo iz leksikologije pominjali da znači kao neku poslovnu strategiju stalnog napredovanja, mada to je to...

e to, to...uglavnom oslanja se na ljude..na poboljšanje ljudske svesti...ulaganje u ljude a ne u sredstva...tako da sledi da smo svi mi kaizen...

Legija ima profil sto posto. Ako ste primetili nekih ljudi nema više na sajtu, a ja sam pre par dana bio 93 autor po redu, sada sam 90 - ti.

Pa, da... Sad kad si pomenuo tu reč, je l' znaš od čega je nastalo 'spam'?

Ja znam da snajperista kad namigne obara s nogu. Eto toliko od mene.

Legija ima profil sto posto. Ako ste primetili nekih ljudi nema više na sajtu, a ja sam pre par dana bio 93 autor po redu, sada sam 90 - ti.

ahahahaha

Vlajko lebac ti ražani, pa gde si ti, nema te ko sapuna ispod Gazele!

Ja sam Vjerica Radeta.

Ја сам Бранко Ружић.

Vlajko lebac ti ražani, pa gde si ti, nema te ko sapuna ispod Gazele!

Tu i tamo. Velika grofovija, ne mogu sve da obiđem.