Prijava

Ili je velika grofovija ili te neka snajka smotala. Men se čini da je ovo drugo bolje od velike grofovije, pa ti vidi.

elek, ne bi o tome, ja sam poznata ličnos :)

Ja kad bih vam rekao ko sam , ne biste verovali....

Sve je to lepo, ali računaj da svakog dana troje autora rikne... za cirke mesec dana bio bih prvi. Prosta matematika nema šta.

па ја сам познат, шта се правите луди

Očekivao sam da će biti postova tipa "ja sam poznat, dža bu", ali mi se čini da je malo previše što su 5/6 postova takvi. I još gore, 5/6 od tih 5/6 misle da su originalni.

Tulumbac, da li si zaista ocekivao da ce ti neko reci koju poznatu licnost zna? Naravno da nece.

Pogledaj ponovo prvi post. To šta ti pričaš uopšte nije ni bilo pitanje. Kad sam ja tražio da neko prizna koga poznaje?

Očekivao sam zajebanciju. Nisam očekivao 7 strana potuno istih odgovora. "Ja sam poznat, kako ne znate, ha ha".

Ja sam čuven, to sigurno niste znali.

Ако још неко на овој теми напише да је он познат, добија бан за спемовање.

Ahahahahahahahahahhahhaahahahaha fejs je poznat.

Фејс има 4 дана да одмори.

Gledam ove sto se kurce, izasla im slika u novinama, big faking dil. Meni je jednom izasla slika u JEBENIM UKRSTENIM RECIMA, EEEEJ! I to preko cele strane ukrstenica bila! I to u Vecernjim novostima, ehej!

I što je sad Fejzbuk dobio ban? Zato što je na temi "Ima li poznatih na Vukajliji?" napisao da je poznat? To nije spem. A šta je sa ostalima što su se takođe izjasnili da su poznati?
Evo, da ovaj post ne bude spem, i ja sam poznata.

Staklena, i ja to mislim, ne znam što je baš on banovan...

Ban me i'm famous!!!

E da, da ne zaboravim, na sajtu je i Ivica Dacic.

Банован је зато што спемује после опомене, лепо вам је реко горе Тулум, уништили сте му тему. Ако немате шта конструктивно да кажете, немојте безвезе да спемујете.

Ali, Peki, realno, svaka tema je spemovana, a nisu svi ti banovani, zar ne?