Prijava

Pa je Fejzbuk poslužio kao žrtveno jagnje i primer kako ne treba da se ponašamo, jer eto, takva sudbina nas može zadesiti? Bokte, kao u srednjem veku da smo.

Da, FMN, ali ovde je covek rekao da ce biti banovani. Jebiga.

A kakva je onda ovo tema? Zasto bi neko poznat zeleo to da otkrije? A ako neko kaze da jeste poznat, zasto mu ne biste verovali? Ja sam videla Fejzove fotke. I da, nisam poznata.

Realno, zabole me za temu toliko.

Ali ne znam što se čudite što je ovaj banovan. Peki je, kao moderator, upozorio da se to više ne radi. I ovaj u sledećem postu namerno, kao "ne moš mi ništa, mnogo sam lud".

Нису, нисам ја тад био на сајту. :))

Не, људи, ајде мало озбиљности. Видите назив теме и погледајте дискусију на почетку где смо открили да је ГМ знао за једну познату личност. Ако немате ништа слично да кажете или да се бар укључите у неку дискусију која већ постији, не реба безвезе човеку да уништавате тему. А и рекао вам је горе, и то два пута.

Вас пар што ми терате инат нећу да банујем, али ако наставите са терањем ината, закључаћу лепо тему. Једно је спемовати разговором или офтопиковати дискусијом, а једно причати једно те исто у 'иљаду варијанти.

Dobro, Peki, ti si moderator, tako da imaš pravo da postupaš u skladu sa tim... Mislim da niko ne tera inat, ovo je samo bila reakcija... Neću ništa više reći ovde...

Nisam siguran da li ima poznatih na Vuki, ali sam siguran da bi pojedinci lagano to postali, samo kad bi svoja pisanija objavljivali na nekom drugom mestu :)

Ma boli me uvo da u 00:40 nekom koga ne poznajem teram inat.

Da ne bude da kvarim Tulumbacevu temu, evo i ja da se izjasnim-da, poznajem jednog koji je poznat i bio je na sajtu, ali ne dolazi više. Toliko od mene.

Ја сам познат у ширем смислу. Био сам једном на телевизору.

da vas ne lazem ja ne znam nikog jebi ga ne poznajem ni jednog kelebritija
kad vec svi znate kelebritije aj bar recite po cemu je taj kelebriti populatan

E jebiga sad, pa nisam ni ja očekivao da bude ozbiljna tema.

Očekivao sam zajebanciju, ali neku dobru. A ne kao ovo što je bilo na poslednjih par strana.

"Ja poznat, haha, kako sam originalan".

Марија Килибарда има отворен налог, и неколико дефки...

Uf, aj da je lajkujemo. :)

Da l joj Deki "mnogo smaram" Pantelić smišlja primere? :)

Ако има Марија Килибарда, онда и Шаренац има 100%.

Aj da je karamo kurcem u pičku, bre! :)

predrazinjo onda mora da su joj mnogo kvalitetne definicije uroše nalog na sunce

I ovaj u sledećem postu namerno, kao "ne moš mi ništa, mnogo sam lud".

О овоме се ради, а није му први пут да то ради. Рекао сам већ, и то њему лично, добар сам само према онима који то заслужују. А тај Фејсбукманијак уопште није тако наиван као што мислите, и видећете то када дође време. :))

Стаклена, Форгет-ме-нат, извињавам се ако сам вас увредио тиме што сам вам лепо рекао да не уништавате човеку тему. Мислим, не ви, него они који сматрају за оригинално да кажу једну ствар која је већ речена...десет пута.

Чак би и закључао тему сад, али је неко поменуо Марију Килибарду. :))

Уживајте људи, немојте одма' "Пеки модератор се прави јаје". Само радим свој посао. :))