Prijava

Slobo, brate, sa kim se bre ti to družiš?

Ne znam ni ja, zato sam i otvorio temu... Necu da brisem ove neke jer me odrzavaju u dobrom raspolozenju...

ja imam par "friends" koji stalno, ali STALNO kače kilometarske statuse gde izražavaju svoja negodovanja zbog političko-ekonomsko-društvenog stanja naše zemlje. veoma elokventni i dubokomisleni statusi. od kojih mi se kenja. takvi statusi su mi gori od onih ziljavih.

"Где сте сада цигани"

Moji prijatelji stvarno nemaju glupave statuse, pazljivo su probrani :) eventualno ova Stormborn kad lupi neku glupost :P

Мени углавном пријатељи на фејсбуку кажу директно на статусу да сам ретардирана и поремећена.

a ti im kažeš: s kim si, takav si! :P

Опуштено, мене су мање-више све зиље избациле из пријатеља тако да је сад екипа на пристојном нивоу :))

a ti im kažeš: s kim si, takav si! :P

Хаха, ма каки ја се никад не браним од оптужби, поготово ако се испоставе као истините. Уроше, сад ћу те и ја избацити, јер уносиш тај елитизам и раздор међу пријатеље.

Па добро јел то лепо, да ме избациш???

Није, ал знаш шта? Zhiwot ye qrwa uroshe...
едит: a ya sam yosh wetja.......♥

Јбг...
хахахахах!!!!

*.....otvori mi kapije neba i ne pitaj za kljuc koji sam stopio u vazu stopljenih nadanja zabluda i grehova....

*Jabuka... :)

Wtf?

,,el neko zna kako se tagguje?''

Ја постављам један јако глуп статус, ал нећу да вам кажем...

Kod mene jedan postavlja ovaj status:

*LUDILOOOoooo..................................................Only Skate...

zadnjih godinu dana, tri puta dnevno... I samo je to, nista drugo.

Ја сам избрисао Facebook, смучио ми се. А тек оне групе о Звезди, Партизану, љубави, курцу, палцу, о томе и да не причам. Па кад зиљаве клинке почну да просипају неку ''мудрост'', е то је тек да ти се присере!

*Sta TERETANA uradi od mene... Pogledaj te samo tu prof. sliku...... ;)

da se zna...

*Iz dana u dan...iz sata u sat...nzm sta sam htjeo reci...a i kao da je bitno!!!:)))