Prijava

Planiram vec dugo da otvorim ovu temu jer nije red da se sam smijem glupim, nepotrebnim i retardiranim statusima nekih od mojih prijatelja... Ako i Vi imate neke prijatelje koji konstantno kace ultra glupe statuse podijelite to na ovoj temi... Molio bih da ne otkrivate licne podatke nego umjesto njih stavite zvjezdicu ili vec nesto.

Evo za pocetak:

jebem ti popodnevno spavanje ,kad ne mogu da spaavm a moram ustat u 7 satipravim spinat :D u majstora zlatne ruke

…Mala daj mi tvoju sliku da popunim album Zivotinjsko carstvo… XDna svaku tvoju rijec ja rijecito odgovaram

Zivi zivot jednom kao i ja popi pice muvaj ribe kuliraj....sada sam tako siguran da je zivot samo san moja dusa bolime dali neko volime dal sam ikom ovde ja potreban :((( XD

e sada laganica capo 3 kafa :D :D :P :DMrzim kad me neko gleda s VISOKA, a toliko je NIZAK da
kad pljune utopi se !‌

Ne vole me...I ne moraju...I psi laju kad' nekog ne poznaju! :DMi imamo kartu vise da udjemo i gde pise da je za ovakve ulaz zabranjen! :D

*...

"Tužna saaaaaaaaaaaaaaam :((((((("

Mis'im, hu givz a fak...

"nisam tu"
"tusiram se"
":)"
":("

samo da vas obavestim pre nego sto stavite neciji status ovde.
vasi prijatelji dosta govore o vama :)

Znaci ljudi kacite sve gluposti vasih "prijatelja"... Evo jos nesto...

kako mrzim ovako kasno ustati :/ (wtf?)ćale ti u djubretarima, keva kurva za 100 dinara, obeduješ iz kontejnera, kad si bio dete malo komšija te silovao, jasno je k'o dan, voliš partizan!!!!!!! :D ♥ CZ ♥

Sex smiruje nervozu, a ljubav je stvara :D◄party► ◄party► ◄party► JEDNOM SE ZIVI ZATO SVE PROZIVI ◄party► ◄party► ◄party► (96 godiste...)

Slazem se sa tobom Celt, ali nekad su to prijatelji prijatelja, ljudi koje iz nekih moralnih razloga moras imati u prijateljima ili nesto slicno, raznorazne gluposti...

samo da vas obavestim pre nego sto stavite neciji status ovde.
vasi prijatelji dosta govore o vama :)

:)

Mala mojne da mi ribu glumis,kad flertujem sa drugom,ti se uwek bunis !!!Mala je fantasticna..........glavna tema grada.........:PPPPPPPPPP

svejedno... sta god da je, mislim da nije ok da se stavlja ovde, pogotovo ako je od ljudi koji su vam "prijatelji". pa cak i virtuelni.
ovo isto mislim i za postere.
mislim meni ni iz dzepa ni u dzep, al ovo mi vise govori o vama nego o vasim prijateljima, ozbiljno.

Katan, katan, katančić ♫ ♪ ♫ ♪

Ne znam, stvar je ionako anonimna, nasi profili su tu i tamo anonimni, generalno nikome ni u dzep ni iz dzepa, ima stvari koje su apstraktne i nejverovtne... Necu hejtersku temu nego cisto da nakon nekog vremena shvatimo svi koliko smo u stvari zdravi... Na neki nacin. Nista protiv nikoga...

Сва срећа па ја немам пријатеље. Мислим, на фејсбуку. :) Ево, има већ две године како се сви разбацују тим фејсбуком, ако не и више, и бога ми, ни у једном тренутку нисам пожелео да отворим тамо налог.

ama znam slobo, necu da je zakljucavam.
nikog vi osim sebe ne ponizavate ovde, pa sam samo hteo da vam napomenem to.

igrajte se, necu da budem kvarisa.

samo da vas obavestim pre nego sto stavite neciji status ovde.
vasi prijatelji dosta govore o vama :)

Ja kad bih imala "prijatelja" koliko ih imam tamo, bila bih izuzetno bogat čovek. To što su oni tamo evidentirani kao "Friends", veze s vezom nema da li su ti prijatelji (u pravom značenju te reči), poznanici, osobe koje znaš iz viđenja, osobe koje ti se čak i ne javljaju, ili neko koga nikada nisi video ili upoznao.

Stoga, nije me sramota da kažem šta je Pera, Žika, Janko, Marko rekao, jer je tu zato što mi je bedak da ga obrišem, jer sutra treba da mu kažem "Ćao" i provedem s njim, u nekih 20m kvadratnih, par sati...

Izvini jel tebi tata terorista? Ona: Ne!?!? On:Pa kako si onda takva bomba? :DOno sto je moje - moje je , a sto nije - bice :D ;) :P

*Dodji do mraka da ti nesto pokazem...:P xD
u mraku mala mene djawolak pokrece...:D

U mraku mala,mene djawolak pokrece ;) ‌★......SrPkInJe Su SeXy★Na NjIh Se SwI lOzE★LePe Su Pa Im Se MoZe........★xD C(:

Ako nemozes doci sebi..Dodji meni :)♥ xD‎...taaako bih te posedovao...:))

*Rodjen sam inteligentan,ali me skola upropastila... xD

Ja nem nijednog prijatelja na fejsbuku čiji bih status stavila ovde, za one ljude za koje mislim da su glupi ili da su pametniji možda od mene pa ih ja ne kapiram, njih brišem :) A to preporučujem i vama, licimuri. Taj ko će da se naljuti što ga je neko obrisao sa fejsa, taki ti ne treba ni ovako.

Najgore je kad neko napise dobro jutro :)))
U 5 popodne.Sta koga boli kurac kad si ti ustao ?

*u slucaju da ste jamili, jamili ste