Prijava

Видим , бришете и теме на којима тражимо правду.Лепо , лепо заташкајте све фино да нико ништа не зна.
АЛО БРЕ!Који вам је!?Па мислите да ће ово да нас заустави?!Оће курац , што би реко наш народ.Шта коме смета то што ми јебемо?Па не јебемо вас по сред пичке и дупета па да вам смета, да се тако духовито изразим.
Правда за јебање и правда за Кику ,Данкана и Буржума!
Мислим стварно није у реду.

Covece, imate li vi 1000 svojih jebackih tema? Nego vama nije dosta, hocete da vam bude vamo s desne strane. E pa klinac. Nisu ni moje omiljene tu istaknute, pa sta.

otkljucao sam temu.

ljudi, zar ne kapirate da je vas 10 smorilo ceo sajt. imas podforum igre, pa se igrajte tamo. ne morate bas ko deca da trcite i vucete sve redom za rukav "gledaj me gledaj me gledaj me"

laki, hocu da cujem jedno debelo izvinjenje za ovo napisano u postu. ali i ako nije, da zvuci iskreno.
ako ne vidim ovde malo kasnije, banovacu te na mesec dana!
ako se ponasate ko deca, tretiracu vas ko decu

Laki je banovan.

EDIT: više nije.

odbanovan. hocu da cujem izvinjenje, ili ce od mene da bude mesec dana.

popeste mi se svi vise na klinac

Pre ce ti dati bubreg nego izvinjenje.:)

ja se ne zajebavam

ko deca su

Mene malo pre Kika iznervirao sa tim vise potenciranjem na svim temama...Oni em sto prave svoje teme, em o tome pricaju na drugim...ma idite bre vise. Ko da niko ne zna sta je sex, nego su oni dosli da nas prosvete.

Чекај сад , ел треба и овде да ти се извинем или само на оној главној?Ја би реко на оној главној , зар не?........http://vukajlija.com/forum/teme/15398?strana=1#post_719376

Али и даље чекам јебаче да се консултујем са њима.

samo na glavnoj... izvini zaboravio sam da zakljucam ovo.