Prijava

Значи, тврдим, најјачи сам...

Ivana
Kad sam imala 5, 6 godina, ukrala sam jednu jagodu iz prodavnice. Majka me je posle naterala da odem i da je platim...

Имаш код мене у башчи колко ош, можеш да крадеш кад год пожелиш

Ne, Slavk0, sasvim dobronamjerna.
Znamo kakav put je popločan dobrim namjerama.

Ја сам украо један динар једном лику који је радио нешто у дворишту са мојим ћалетом. Стајало му у некој посуди са алатом и ја покупио, па купио кокице тај дан. Попио сам такве батине од кеве да нисам могао на дупе да седнем.

Pa šta bi ti hteo, da ti priznam da sam obila bravu vrtića? :))
Manijače, duboko sam zahvalna.

Ja nemam niđe dosije, dobar sam momak, ali sam babi zapalio stogove kad sam bio mali...

Аууу Пеки, немој о таквим стварима јавно, можда Дачић надгледа сајт...

Stvarno nikad nisam ništa ukrao, ali baš baš nikad, to mi je uvijek bilo odvratno i gadno na neki način, mislim na svaki način... Jesam majki sitnine, to stoji, ali ono kažem joj kad odmaknem nekih 5 metara....

Jebote, pa vi ste okrenuli na šalu. A ja ozbiljan...

I ja sam ozbiljna.

Svi smo mi ozbiljni.

Е, ево ти једно кривчно дело. Унео сам у САД неких 2,3 кила кулена, пар килограма пршуте, виршли, плазме, јафе и осталих слаткиша и сланиша. А изнео сам 2 лаптопа.

Ja ne da nisam kriminalac, nego sam strašan antikriminalac. Mogu da prođem i pored crvene novčanice na ulici, da nema nikog oko mene i da ne posegnem da je stavim u džep.
Ali ovu jagodu neću nikad sebi oprostiti.

Где има лап топ за кулен, оћу ја !

Luli, ti si možda i jedini pravi krimos ovde onda. Ovi ostali su krali samo slatko iz špajza.
Pa zar je moguće da niko ovde nikad nije ubio čoveka? Ili ga bar unakazio?

Ви се зајебавате а ја тео да изложим свој случај...........

Овај украо јагодицу, овај украо динар...
Колико година имате, аман?

Дајте нешто сочно. Неко убиство, силовањe, пљачку...

Je l' se računa mentalno ubistvo? :)

Ви се зајебавате а ја тео да изложим свој случај...........

Laki, tebi će bog suditi. Ne obaziri se na zemaljske sudove. :D

Unakazila sam svega dvoje-troje. Četvoro, u vr' glave.