Prijava

Пази први коментар на линк који је Џими оставио:

I suddenly feel an overwhelming urge to invade poland

:))

Pa ajd ti meni onda reci zašto neke gotive ti producenti i izdavačke kuće i forsiraju ih, a druge odjebavaju. Ogroman broj ljudi bi želio neku popularnost, a nisu baš svi retardi koji nemaju pojma s muzikom. Pa im opet ne uspijeva.

Није лако пробити се. Пробијаш се или преко кревета, или тако што прогуташ кило гована, или једноставно имаш МНОГО среће.

I da, što onda ne napraviš neki hit, pa da zgrneš koje milionče, a usput provučeš malo svoje filizofije kroz tekst, ali neprimjetno, tako da te samo odabrani razumiju. Jel misliš stvarno da je BAŠ SVE u marketingu?

Јер сам го курац у тим водама. Све је у маркетингу. Кад би ми нека милфача која је у тим водама тражила сексуалне услуге (другим речима: да је изјебем) у замену за повезивање с неким људима, и кад бих пристао, онда би ме повезала са правим људима и дошао бих у прилику да продајем свој шунд. :)

Koje bre melodije prijatne za uho?! Pa ja se naježim kad čujem onu Karleušu, Seku ili neku takvu.... Slušaju se one pesme koje su lake za pamćenje.... Verovatno je ljudima pun kurac problema u životu, pa ne bi o njima da slušaju i u pesmama.... A opet te dve 'zvezde' koje sam gore naveo nema šanse da napune pola Arene.... Setite se na koncertu JK je bilo oko 8000 ljudi po žutoj štampi, a još su se karte delile i besplatno....

To se zovu udri me do zore hitovi i traju nekih mesec dana i posle nestanu kao da nikad nisu ni postojali....

Pogledaj većinu starih yu-rock i rock bendova, pa njihova muzika traje i dalje.... A koji je bio Karleušin hit pre Insomnie????

Dobro, slažem se da je vraški teško PROBITI se i da trebaju ili veze ili pare ili jedenje govana ili sve to zajedno. Međutim, kad se neko VEĆ PROBIJE, šta je to što pravi razliku između onog što je prvi na top listi i onog što je dvadeseti ili pedeseti?

I jedan i drugi su se probili, i jedan i drugi imaju podršku industrije i marketinga, ali o onom prvom cijeli svijet priča, a onaj pedeseti ima tek neke svoje fanove, i to u velikom broju, ali nema taj univerzalni uticaj.

Da li je to do kvaliteta muzike? Ili do pomjeranja granica? Ili nešto treće?

Koje bre melodije prijatne za uho?! Pa ja se naježim kad čujem onu Karleušu, Seku ili neku takvu...

Рекох ''просечном уху''. :)

И рекао је мелодије, не глас.

Ako kažemo da je po pitanju istinske popularnosti među ljudima, a ne samo po medijskoj eksponiranosti, Metalika ispred Lejdi Gage, kao i yu rock bendovi ispred Karleuše, onda taj stav da je istinski najpopularnija muzika ujedno i najkvalitetnija dobija na snazi.

Dobro, slažem se da je vraški teško PROBITI se i da trebaju ili veze ili pare ili jedenje govana ili sve to zajedno. Međutim, kad se neko VEĆ PROBIJE, šta je to što pravi razliku između onog što je prvi na top listi i onog što je dvadeseti ili pedeseti?

bolji marketing? Više love se ulaže u nju/njega? Bolja u krevetu (ili u kancelariji, na stolu, apsolutno nebitno)?

Ako kažemo da je po pitanju istinske popularnosti među ljudima, a ne samo po medijskoj eksponiranosti, Metalika ispred Lejdi Gage, kao i yu rock bendovi ispred Karleuše, onda taj stav da je istinski najpopularnija muzika ujedno i najkvalitetnija dobija na snazi.

Ok recimo, samo mi nije jasno na šta misliš.... U ovom trenutku najpopularnija ili evergreen tj muzika koja traje? Po meni je mnogo veći dokaz kvaliteta to što pesma traje 30 godina nego što je trenutno sluša gomila ljudi po noćnim klubovima, a isti ti ljudi će je zaboraviti već sa izlaskom sledećeg 'hita'

Pa naravno da je bitnija trajna popularnost. Mada uglavnom ti trajno popularni bendovi su bili takođe popularni i onda kada su te stare pjesme tek nastajale.

Jovičiću, ne znam da li ti ovo kvari temu, ali Lejdi Gaga je mason. Proverena informacija. Kao i većina tih...Jay Z i kompanija.

Sad si mi sve kockice sklepala :) Jos ima i kitu, dakle jeste mason (nije masonka).

Ma ne kvari. Čuo sam za to i ja.

Pa, htela sam da objasnim toliku popularnost i marketing. A pesme joj nisu pevljive, ja sam zavolela neke njene pesme tek nakon što sam odgledala njene ultra interesantne spotove, života mi :)

А шта фали масонима?

E moj Peki, da znaš kakav je proces inicijacije, znao bi da im štošta fali :) Aj da ne otkrivam mnogo, al na prvom mestu - moral.

Ја ЈЕРЕС!

E moj Peki, da znaš kakav je proces inicijacije, znao bi da im štošta fali :) Aj da ne otkrivam mnogo, al na prvom mestu - moral.

Јеси ли упознала некад неког масона?

Lejdi Gaga je Jevrejka, pa je to isto.

Одакле ти ови сајтови? :))

Масонко! :))