Prijava

Izvini, Leksi, a koliko je to tebi definicija obrisano pa te sad živo zanima razlog brisanja? Ili čisto pokušavaš da uspostaviš mir u svijetu?

Опер ја о правилнику али шта ћу кад ме нико не констатује..

Konstatuju tebe svii više nego što bi željeli, jer si u svakoj priči i raspravi. Nego, ajde ti napravi svoj prijedlog pravilnika, sa sve članovima i paragrafima (pošto ti je advokatura, izgleda, (ne)ostvaren san), pa ga pošalji u Narodnu skupštinu da ga izglasaju kao zakon i onda će sve biti u redu.

U stvari, kad bolje razmislim, možda je nacrt Ustava pravo rješenje za tvoje ambicije.

лекси је дупли налог, не знам што се замарате с њим/њом...

Ne zamaramo se uopšte. Zabavna je. Zabavan. Zabavno.

Izvini, Leksi, a koliko je to tebi definicija obrisano pa te sad živo zanima razlog brisanja? Ili čisto pokušavaš da uspostaviš mir u svijetu?

једна, али то чини 50% мојих дефиниција :)

Konstatuju tebe svii više nego što bi željeli, jer si u svakoj priči i raspravi. Nego, ajde ti napravi svoj prijedlog pravilnika, sa sve članovima i paragrafima (pošto ti je advokatura, izgleda, (ne)ostvaren san), pa ga pošalji u Narodnu skupštinu da ga izglasaju kao zakon i onda će sve biti u redu.

тамо за сад нећу да се мешам али ако треба предлог у вези с правилником на Вукајлији ту сам :) не, што се тога тиче озбиљно мислим, али ако је вама лакше да се препирете са сваким новајлијом и осталима који отварају теме да би истеравали правду, уместо да напишете пар реченица на видно место, ваш проблем...

лекси је дупли налог, не знам што се замарате с њим/њом...

тродупли, немате појма каква сам претња...

Zabavna je. Zabavan. Zabavno.

Вређање

Не знам зашто бијете главу око правилника, кад буде требало мењаће се и то је то.

ја не бијем главу, само јебено предлажем. предлажем више пута јер не добијам одговор. дискусија и вређање не знам зашто настају, шта је ту увредљиво и тешко за скапирати. Ваљда нико нема шта паметније да каже сем тога да сам дупли налог.....

али ако је вама лакше да се препирете са сваким новајлијом и осталима који отварају теме да би истеравали правду, уместо да напишете пар реченица на видно место, ваш проблем...

Evo nekih (inače vrlo sakrivenih) informacija za sve leksi-članove:

http://vukajlija.com/forum/teme/7453

http://vukajlija.com/definicije/novo

Ni ovo nije naodmet: http://vukajlija.com/forum/teme/2488?strana=1

A ovo naročito: http://vukajlija.com/forum/teme/11385?strana=1#post_548532

Све што треба да се зна, зна се. И не верујем да си дупли налог :))

Zabavna je. Zabavan. Zabavno.

Вређање

Хахахахаха које трпање...

Samhaine! Vrijeđaš!

ма дупли сам, шта ти је...
Лулаби, неких правила се ни ви не придржавате, у томе је први проблем, други је што нека правила нису баш адекватна, трећи што мислим да ретко ко узме и чита све оно, поготово ако не посећује форум. Ја кад сам дошла на сајт чак сам и тражила тако нешто, нашла, бацила поглед, и на крај памети ми није било (опет о овоме..) да ће ме неко трајно бановати због називања два члана ретардима, након њиховог напушавања. Правило даље гласи да не треба правити дупли налог, ако мислимо да је модератор погрешио треба да сачекамо пар сати да нас одбанује, а како ја да сачекам кад је бан био трајни? Затим, не слати исти ПВТ више модератора, већ само једном, а ја увидех да је велика разлика у томе коме се обратиш. Даље, тамо свашта пише, не приговарати на рад модератора, а ви сами кажете да понекад грешите, што је и нормално, али ко ће и како онда да вам скрене пажњу на грешку?! Итд, зато ја кењам о вама и правилнику. Четврто или које већ, чисто сумњам да је пуно људи прочитало тај правилник, зато мислим да га треба скратити средити и ставити на видно место. Опет, само мишљење, и не тражим да ме било ко аутоматски послуша, него бар да ми за почетак одговори нешто смислено.
Кад се смириш ако желиш наставићемо, с том нервозом или шта ти је већ не волим...

због називања два члана ретардима, након њиховог напушавања.

ŽENO, nađi mi gde sam ti se uopšte prethodno obratila, a kamoli na toj temi, a kamoli napušavala i onda možeš s pravom da me klevetaš, dok god ne doživiš orgazam.

Kojom bre nervozom, si normalna? Pa da tebe nema, ne bi bilo nikakve zabave na sajtu. Vidiš da ljudi više i ne ocjenjuju definicije: http://vukajlija.com/forum/teme/15643 nego samo vise po forumi i čekaju nove teme i nove postove, a ti si jedan od zaslužnijih u kreiranju te zabave.

Ja se zabavljam!

Лекси ниси дупли налог, ти си непоновљива.

ŽENO, nađi mi gde sam ti se uopšte prethodno obratila, a kamoli na toj temi, a kamoli napušavala i onda možeš s pravom da me klevetaš, dok god ne doživiš orgazam.

ни не кажем да је мене било ко напушавао, него вас две међусобно. И кад видиш да је дозвољено рећи некоме да те повуче за сису или шта је већ било, без икаквог бана или било чега, просто помислиш да ни тебе онда нико неће за тако нешто казнити.
Да нормална сам, и не видим чему би друго служио форум него да се забављаш, дискутујеш и чекаш нове теме и одговоре на постове.
То да без мене не би било забаве на сајту не знам како да схватим, звучи помало похвално, шта фали забави, али мислим да би требало да буде иронично и увредљиво, па не капирам
И битно да Самхаин вређа а ти то што пишеш то није вређање...
И какве ја сад везе имам с тим што људи не читају дефиниције??

Kažem ja da je zabavno! :))

dok god ne doživiš orgazam.

нит те клеветам нит имам било шта против тебе сем што си надркана, нити на тај начин могу да доживим оргазам

ајте пошто видим да нико и даље не чита с разумевањем оно што ја напишем него схватате све као увреде и клеветање лично и нарочито упућене вама, мислим да нема поенте расправљати с вама о било чему

leksi ne znas dok ne probas. mene zanima zasto se admini zamlacuju glupostima umesto da rade nesto korisno, ja tamo lepo postavio pitanje, pa prijavio 2 clana a oni ovde mlate praznu slamu.
ajd ova lulaby necu nju ni da komentarisem al uros mi deluje kao fin decko, cudi me da se on zamlacuje ovim glupostima