Prijava

Mnogi se zale na slabo ocenjivanje u poslednje vreme sve vise je ljudi na forumu i posterima a sve manje na definicijama
Nemam nista protiv ovoga al me smo zanima koliko ljudi vama ocene definiciju i kolko ste u plusu
da pocnem imam dve od +19
jednu od +15 a ostale su oko +10

meni prosek, dizvineš, pao! od uvođenja novog interfejsa, defke mi imaju u proeku 30 pluseva. ranije je prosek bio 70... ne znam za minuse...

Kako je u modi hiperprodukcija definicija vaša najnovija definicija biva pregažena masom drugih definicija i brzo pada na 4. ili 5. stranu i tone dublje i dublje.... Iako je u njoj pritajen kvalitet - poduvate muda.

Sreća pa ne pišem kvalitetne definicije.

EDIT: Ah, da, zaboravih, malo ljudi konta kako se koristi onaj kalendar, mnogi misle da je to tako po modi u Jevropi pa Kajzar turio i na svoj sajt....

Preko 9. Znam jednog ko ima 10.0 i brate znam, ali ZNAM da ne piše na Vukajliji. U principu, super sam prošla i sa ovim prosekom koliko blejim ovde. Mislim, da...

Много је бедан.....

Meni je skocio, ali ne zahvaljujuci dvema definicijama napisanim od uvodjenja novog sajta, vec zahvaljujuci definiciji koja je nekoliko sati bila u odabranim, pa je prestigla cak i onu sto je bila definicija dana.

Inace, prosek mi je 92 - devojke, javite se na pvt.

Ja sam tuzan sto se tice proseka,bio mi 44 recimo,a sad je jedva 33...Jbg,izbacim sleng,oceni ga u vrh glave 15,20 ljudi,izbacim neku glupost oceni 40 ljudi momentalno.A nije da nema ljudi na sajtu,nego ne ocenjuju jednostavno,previse je novih(i ja sam relativno nov),ali koliko toliko kapiram sajt,dok stvarno ima u zadnjih mesec dana uzasnih defki,ali bas bas..

Sreća pa ne pišem kvalitetne definicije.

E to.. Pa se i ne potresam.

A taj kalendar još nisam pipnuo, stalno nameravam,pa zaboravim..

какав календар? мени је просек одличан, пре је био 0 а сад имам једну дефку па је скочио на 24 и расте сваким даном за по 1 отприлике. У школи 8,45 ове године, прошле 8,64 дакле бележим мањи пад

Зашто се бавите тиме?

Zadnju definiciju mi je ocjenilo 19 ljudi, sto pozitivno sto negativno. Predzadnju isto toliko. Ranije mi je prosjek ukupnog broja ocjena na jednoj definiciji bio barem 60, sad je jedva 20. Gubim volju za pisanjem, jer ne znam sto da pisem ako niko nece citati... Uporedo, kvalitet mi je gadno opao, jer kacim definicije "zbog radi" cisto da ima, a mrsko mi se truditi...

meni jednu definiciju ocenilo 6 ljudi...skor 5:1...obrisao sam je...a budei tu oko 20, 30..za tri dana..otprilike ovo što kaže Faca...

Исто. Бришем такве дефиниције. Јбг, блам. Да ми нису сад убацили једну у одабране, ушао бих у минус...

Meni prije uvođenja nove Vukajlije prosjek bio preko 90,sad je negdje 83 i to sam obrisao brdo defki,koji će mi kad ih pročita dvajes ljudi...Sad i ne pokušavam smisliti nešto dobro,nemam volje,samo izbacujem neku zajebanciju...
Dakle,zaključak je: nova Vukajlija ne valjaaaaaa!!! Mijenjajte nešto ljudi,vidite da autori zabadaju po forumu,nikome ne pada na pamet da smišlja dobre defke,koji će kurac kad ih čita 20 autora...

Jer smo svi na forumu, pobogu! Trošite vrijeme ovdje, a već smo o ovome raspravljali i uzduž i poprijeko... Ajmo na čitanje, svi, đuture!

Две написане дефиниције, једна има тренутно скор 241:18 (одабрали је модератори, ја тад још нисам био мод), друга 69:7. Просек ми се повећао, а и обрисао сам једно старо говно од плус 40.

Исто. Бришем такве дефиниције. Јбг, блам.

Al' najgore mi je kad napisem nesto dobro, a skor 13:2. Zao obrisat', sramota ostavit'. :)

Ово стање ме подсећа на лето Господње 2008. када си био срећан када добијеш 7-8 поена у плусу...

@Lullaby
Nema više dobre definicije,u tome je problem,već sam napisao,koji moj da pišem nešto dobro kad se neće pročitati.Ja nemam volje ni da čitam ni da pišem.