Prijava

Šta da kažem.

Snežana Jovanović Šikica živi na 50m od mene, nisam pio ništa sa njom.

Toma iz Crnih Pantera kupovao materijal za kuću kod mene i pričao mi utiske sa Farme.

Eru Ojdanića poznajem u sasvim drugom svetlu nego što se predstavlja (preko puta mi je), čovek je domaćin, nema mu ravne. Ali je dileja na TV i u javnosti.

Pre neko veče sam popio piće sa Nemanjom Stevanovićem (Zvezda Granda) dok smo igrali stoni tenis. Nema lošu dušu, ali nije za TV (šator je šator).

Aco Pejović dolazi na slavu kod mog komšije. Mnogo dobar čovek.

LJubivoje Ršumović mi navraća u radnju i toliko je ozbiljan, da se čovek prosto zapita, odakle mu inspiracija za dečije pesmice i priče.

Veru Matović sam jednom sreo na tenisu, pošto je kućna prijateljica keve od druga sa kojim igram.

to je sve, valjda...

Igrao sam domine u Preljini sa Dobrivojem Topalovićem pre des godina. Legendica.

Te baš baš poznate ne poznajem, jebeš ih. Jednom sam sedeo sa Jovanom Memdovićem na aerodromu, kren'o čovek na pecanje.

e da, ršum. sa njim sam popila piće i proćaskala. meni ostavio utisak jako prijatnog i toplog čoveka.

Zadire u privatnost poznatih ličnosti.

majo, pa majku mu, ako su teli privatnost što nisu išli u šlosere ili kamiondžije?! :P
šalu na stranu, niko ovde ne iznosi njihovu privatnost. iznošenje njihove privatnosti bi bilo kada bih npr. naširoko opisala kako me lečić muvao ;) ili npr. kakva je maljevićka u privatnom životu... :)

S Bodom Ninkovićem. Pila sam sok na slamčicu i spremali smo neku predstavu za decu, imala sam 7 godina.
S Mošom Odalovićem. Pila sam sok na slamčicu i spremali smo neku predstavu za čitalačku značku, imala sam 8 godina.
S Dragutinom Topićem pijem piće redovno na mojoj slavi, svadbama i tako tim porodičnim okupljanjima, kao i sa ženom mu, tetkom mi, troskokašicom Biljanom Topić.
S članovima Van Gogha i sa Đuletom sam sedela na piću pre jedno mesec dana, pa išla na koncert, pa posle koncerta na večeru.
S Borisom Tadićem sam na jednoj konvenciji pila žuti sok onako iz onih plastičnih čaša, baš na svoj 18. rođendan, fin čovek čestitao mi i poklonio šal sa plavo-žutim prugama, zamisli ti to... :D
S Nešom iz Sedmorice mladih pijem često piće, kućni prijatelj nam je.

E i Will Smitha sam videla na aerodromu u londonu u 6 ujutru, pust hitrou samo nas dvoje i njegova 4 telohranitelja u hodniku, prošao pored mene ja napravila "Ujbt koliki si" on se nasmešio, nisam mogla da ga zovem na piće, žurila na let :)

I nema veze sa pićem, ali možda se računa jedna mala crna ziljavuša je pokušala da me mlatne i da mi ukrade taksi, i kad sam sa požrtvovanjem branila svoj taksi rekla je:
"Znaš ti bre ko sam ja!?"
"Neeee?"
i okrenula se i otišla. Taksista mi reče da je bila Tanja Savić. Nanu li joj naninu bezobraznu!!!

Brate nisam znala ko je, ne lupam nepoznatima šamare na ulici :D :P

aurora lakše malo sa tim pokojnima :)

Da me jebete, ni sa kim. Sa državnim tužiocem jednom, ne znam da l' se to računa.

Poznajem sve osobe s kojima sam popila piće, tako da su sve poznate.

Jao zaboravih da dodam pila sam piće i sa Ivanom Žigon, beeeemudete koliko ta osoba smara!!!
7 puta gore nego što izgleda na televiziji, i Kosovo joj nije svaka 4 nego svaka 3 reč!

aurora, on trenutno igra u našem pozorištu valjda, i šika solidno

Ja ga ne poznajem, gledao sam ga u par predstava ali imam drugare glumce koji su radili neke postavke s njim pa su mi prepričavali, dosta improvizuje :)

Пре десет дана два сата блејао са Шекуларцем у београдској, случајно га видео у пицерији, и упао у причу са њим.

Šeki jede kod Bucka. :) socijala

теодосић је ишао у моју школуууу а са њим и александров, био је много висок некако да би ме видео, преко 2 већ у осмом разреду, иначе би ме позво на пиће стопосто

Bleji i kod mene u kraju na ruletu,sa nekim fanfuljama od 20-25 godina.Pricao nam lik koji radi,cuo Sekija kako je rekao jednoj:"Duso,ja tebi sve mogu da dam,samo ne mogu sex!" :DDD

Posle koncerta pričala sa Točkom i Smakovcima kad su bili u KV-u deveset šeste valjda, iako ih nikad nisam slušala.
A da, bila u liftu sa Divcem.

Meni je pušila Larisa Rikelme, samo psssssssssst :))))))

sa predražinjom, energijom, lemajom i električarem...

ima i nekih košarkaša, trenera, rokera i narodnjaka, krimosa ali niko bitan..džaja, duda ivković, sale djordjević, grbović, (el znate vi deco ko je grbović? :)) bora, raša djelmaš, čuturilo, haris, rambo, blaža, goca, pokojni zvonce osmajlić, pokojni ćanda i kum ...nije baš da se družimo, nego eto, namestilo se..sa pokojnim kumom sam se družio, bili smo docimeri, dok još nije postao krimos, ja sam studirao a on bio čuvar u zatvoru...

nek mi ne zamere ovi koje nisam spomenuo....

hehehe javio javio...malo repa i vukajlijašima? Grbović košarkaš a? Nomen est omen. Dobar je bio mada sam ciganka, neka. I ti znaš ubistvenih tipova, a? Generacijski to tako ide jebiga.