Prijava

Kaizen - faraon

Moderatori - svestenici, vidari, vracari, generali ... kasta neka visoka (podmitljiva i sve ostalo).

Autori - robovi na izgradnji piramide. Svaka definicija jedan blok u piramidi.

Sevaju bicevi, kosti pucaju, udovi (svih 5) se otkidaju, visetonski blokovi se podizu da bi piramida bila gotova na vreme. Svaki dan po 50-100 sahrana bez prava plakanja i posecivanja groblja. Moderatori sahranjuju u tisini i po noci da niko ne vidi i cuje.

Za sve su autori krivi. I za hejt i za lajk, i za losu i dobru definiciju, poster komentar, temu, spam. Njihova dusa i telo ne znaju za nista drugo osim rada i korbaca po ledjima.

Od mene toliko. Nastavite VI !!!

Svaki dan po 50-100 sahrana bez prava plakanja i posecivanja groblja.

:)
ако се одлучиш на дизање буне, она ће бити крваво угушена.
а неће ти овде много људи доћи, за сад јанпи и ја предњачимо у дизању халабуке и вероватно ћемо бити спаљени на ломачи, нарочито ја јер сам дупли налог, остали су се повиновали...

данак у крви - одвија се једном недељно, али га сваки од модератора посебно за себе спроводи тако да је ипак углавном свакодневна појава. Манифестује се одвођењем младих и здравих дефиниција у непознатом правцу, док жене кукају и прате их до изнемоглости, али суровост преовлада и оне никад своје дефке више не виде, нити сазнају разлог те тираније. Да ли умру или их тамо неко искоришћава, не зна се...
Они мудрији су се сетили да одмах оставе коментар на својим дефкама, да се дефки уреже у памћење одакле је потекла и ко ју је родио, и за случај да се након дуге и беспоштедне кукњаве припадници владајуће касте ипак одлуче да је врате међ живе

Ало бре! У том царству ја сам цар , у стварности би вас побио ко мачиће и зато сам ЈААААА најјачи овде и ЈААААА сам цар!!!Мршшшш....

ти онда имаш доброг потенцијала да будеш у владајућем слоју али фала богу за сад ниси

ROBOVI ZASTO NE RADITE ??
MRS NAZAD NA POSAO !
BAGRO JEDNA!
Vi cete tu da mi dizete neke bune ..

нада умире последња.. Плићаче, никада те мати заборавити неће...

Да ли умру или их тамо неко искоришћава, не зна се...

Siguran sam da ih pre sahrane seksualno iskoriscavaju i zlostavljaju

има у том царству и један правилник, звани Кајзенов законик (акценат је на другом слогу, Е, дугоузлазни). Није писан глагољицом али је подједнако неразумљив и контрадикторан самоме себи. Већина робова ни не зна за његово постојање, они који знају, боље да не знају, јер се његове ставке поштују делимично и селективно, због чега се још назива и Контразаконик :)

Au jbt, prso sam. Ladno gleda i nije mi jasno kako faraon na čelu carstva.
Moram malo da batalim štrebanje.

Au jbt, prso sam. Ladno gleda i nije mi jasno kako faraon na čelu carstva.
Moram malo da batalim štrebanje.

gamby nigde ovde ne pise da je faraon na celu carstva, ama bas nigde.

Carstvo Vukajlija

Kaizen - faraon

Ne kritikujem ti temu, nego delim sa javnošću da sam prso. :)

U hijerarhiji vukajlije, sto si gluplji, sto si veci smrad, poltron i sto si vise spreman da se dodvoris trivijalnom humoru koji postuju glasaci farme, velikog brata i zvezda granda, to su ti vece sanse da postanes moderator, da se kotiras visoko i da budes zajebana camuga.

Ipak, to vam nece zakrpiti rupe na dusi i izleciti komplekse.

Pozdrav

B.

:)

рекох ја да ти неће доћи овде нико...

Ktitori su onda najveći i najvredniji radnici, jer mogu da postave više od pet "blokova" za razliku od odličnih robova. Haha!

@Castor_Troy:

Ne, grešiš. Modovi postaju oni koji to zasluže, koji su aktivni i koji pomažu novajlijama. Aj' ako si ubeđen u to da poltroni dobijaju moda, idi ulizuj se Džimiju ili kaizenu, pa vidi šta će biti. ;)

er mogu da postave više od pet "blokova" za razliku od odličnih robova. Haha!

то што могу, не значи да то и раде...
уосталом и они су споменути, то су ови што су подмитили владаре нам

кастер трој их је облатио није могао грђе :D

pomažu novajlijama.

пфф па слабо, како ко, из искуства речено..
а и то је све привремено, фини су док су међу робовима, и онда ако се покажу као јако успешни и узнапредују, знаш оно, лупи слава у главу :) почну да буду нервозни, греше, користе дрозу...

упс па ти си ктитор, како се тако за'ебем увек.. :)

па штас дошао онда који ђаво, иди на бичевање па сутра десет блокова да родиш и углавиш у пирамиду
//ово се односило на овог испод мене, него време зеза...