Prijava

Motike, Malog Prsta, pa sada i Kelta....Kelt mi je nekako najbolji primer, jer je doticni bio "drugar" sa svima, a onda je poceo da leci svoje komplekse i frustracije. Da ne pricam o malom prsticu, cika ima ozbiljan otvoreni prelom karaktera.
Pricam globalno Dzimi, ima ok modova, ali to je jako retka pojava. Jbg, preveliki broj degenerika uvek zasere sve pa ljudi pocnu da generalizuju.
U svakom slucaju, rekao sam ono sto mislim zaista.

A ti si baš car kad si morao da otvoriš dupli da to napišeš.

Motike, Malog Prsta, pa sada i Kelta....Kelt mi je nekako najbolji primer, jer je doticni bio "drugar" sa svima, a onda je poceo da leci svoje komplekse i frustracije. Da ne pricam o malom prsticu, cika ima ozbiljan otvoreni prelom karaktera.
Pricam globalno Dzimi, ima ok modova, ali to je jako retka pojava. Jbg, preveliki broj degenerika uvek zasere sve pa ljudi pocnu da generalizuju.
U svakom slucaju, rekao sam ono sto mislim zaista.

Не вређајте ми мајку.

Virtual Serb je ili gej ili zensko!!!!

Нуле се не пишу лево од броја различитог од нуле... Довољно је да си ставиола 1...

Е сад гледам ову листу модератора... изгледа да је основи предуслов да будеш атеиста како би постао мод.

Motike, Malog Prsta, pa sada i Kelta....Kelt mi je nekako najbolji primer, jer je doticni bio "drugar" sa svima, a onda je poceo da leci svoje komplekse i frustracije. Da ne pricam o malom prsticu, cika ima ozbiljan otvoreni prelom karaktera.
Pricam globalno Dzimi, ima ok modova, ali to je jako retka pojava. Jbg, preveliki broj degenerika uvek zasere sve pa ljudi pocnu da generalizuju.
U svakom slucaju, rekao sam ono sto mislim zaista.

Јебига, бити модератор није нимало захвално. Мораш то да схватиш.
Узгред, да, чији си ти дупли? Видим, знаш историју сајта.

Можда од скора, али не верујем. Ето ја се никад нисам изјашњавао по том питању (и нећу) па сам био. А знам и још неке који се нису изјашњавали а били су у мод екипи.

Е сад гледам ову листу модератора... изгледа да је основи предуслов да будеш атеиста како би постао мод.

Ко је од модова атеиста?

Ко је од модова атеиста?

Можда је мислио да каже антихрист, али да је направио лапсус калами...

Avaj, opet ste obrnuli na ateizam i skrenuli sa homoseksualizma!

Чек чек... Ти си промеила пол да би била геј?

Virtual Serb je ili gej ili zensko!!!!

Ajde da ti malo realno pokazem dal' je virtual zensko ili gej.

E sto me nervira kad preko duplih ovako provociraju, daj bre banujte ovu budaletinu.

Можда је мислио да каже антихрист, али да је направио лапсус калами...

То је нешто сасвим друго.

Da, Dottere. Ostajem pri istim afinitetima, jelte.
Auh, brate Džimi, što pokvari temu čovjeku?

изгледа да је основи предуслов да будеш атеиста како би постао мод.

Čini ti se. Sve sam ih video u nedelju u crkvi.

Lullab, bez "y", sta ce ti to?

Ма ложим вас, заборавио сам да ставим педерски смајли. Али није ни да их нема... знам да је мали крст увек упадао ту са тим ложанама мада небитно. А ако сте већ нешто, онда сте комунисти, као што рече некад давно један члан овог сајта, зга ил' нешто тако. На крају човек и испао у праву... контам да је ликвидиран до сад, нема га нешто.

daklem meni ostaje da budem Mojsije...ja ću vas povesti u obećanu zemlju i spasiti od tiranije egipćana...

Džimi, sad ozbiljno, je l' me ložiš da ti Luli burazer? :)