Prijava

Ko zna čime si se iskupio kad te nije šutnula :))

E, jel se u krađu računa torentovanje i rapidšerovanje?

nezaboravka..ja znam..i ona zna..šampitama....

auuuu, onda ništa...ja mislio ukradeš s neta neke pesme ili šta god, pa napržiš dizg...

A je ' verujete vi da su u Švedskoj tamo nekih godina kad je šana bila u punom zamahu Jugoviće slali kod psihologa i pitali ih Da li vi imate majica u Jugoslaviji? Nije ljudima moglo ući u glavu da neko pređe hiljadu km da bi ukr'o majicu.

:))) E, nasmeja me sad, Javio :)) Smešna mi ta reč 'šampita' :))

Ne znam ni da l' si krao a kamoli što si.
Jesi ukrao devojci kad CD?

Ne pratim postove, al' ako si rekla meni: mislio sam na neku od licnosti u sopstvenom umu, u smislu da sam - podvojena licnost blabla
Prop'o fazon :D

šampite bre vrh kolač...ja bih to mogao da jedem svaki dan..kad bih mogao...

A je ' verujete vi da su u Švedskoj tamo nekih godina kad je šana bila u punom zamahu Jugoviće slali kod psihologa i pitali ih Da li vi imate majica u Jugoslaviji? Nije ljudima moglo ući u glavu da neko pređe hiljadu km da bi ukr'o majicu.

U ovo verujem, znam jednu ženu koja je pravila ajvar u Švajcarskoj i onda popila neku kaznu...

Samo mi je reč smešna :) Trenutno :) No, imam ja takve momente, ne obraćaj pažnju :)

Vlatko bre išli iz Juge da tamo ukradu majicu i vrate se u Jugu i prodaju. Gde to Šveđanima da bude normalno, nije ni meni a kamoli njima.
javio kakav si s krempitama?

uuu krempite su isto vrh..al za to mi slab standard..to mogu da pojedem dva pleka..a nemam para..za dva pleka...a ne umem ni da ukradem..nije to knjiga, pa stavi u džep i ajd kući...

Može žena da ti napravi :))

Bolje su napolju, kakve kućne krempite....glupost.

reci bre aurora...ima kod zelenjaka dve poslastičare..vrh i krempite i šampite...

Dobro, ja samo predlažem...

Normalno, samo da nisu šiptarske i o'ma se ulazi

nezaboravka el praviš?..da navratim da probam?..ako praviš...poješće se...:))

A ne pravim, to mi je mana :) Moram naučiti, pa kad se udam, da pravim mužu :) Kakve knjige, zna se da ljubav na usta ulazi :))