Prijava

Е сад 'вако... Пошто сматрам да некад човеку дође да мало жустрије одговори на неки коментар и подлу упаковану прозивку, сматрам да у зависности јачине његових речи не би требало да се банује, већ да се само гагује. Такође мислим да то може да се уведе и за писање дефиниција, нпр. неко откуца двајес дефки које заврше на гробљу, звекне му се гаг и ћао... на одрећено време...

Онај ко много кења по форумима такође добије гаг! Мислим да ако некоме кажеш да је нпр, малоуман, глуп или билде... или ако му кажеш вајду ми туки, не би требало да се санкционише баном већ само немогућношћу да пише по форуму и на коментима неки одређени период... То би вероватно довело до смањења прављења дуплих након првог бана, јер маса пајвана направи дуплака чим га банујете први пут и после га користи за сваки бан...

Е сад ако се деси да се помињу мајке и остала родбина ту нема друге осим бана, али ове класика увреде могу да се реше само гаговањем.

Хвала, и немој неко да је рекао да је глупа тема има да чупам уши!

A ja mislio to ima veze sa ne tako nežnim oralnim seksom. Tupadžija.

пази има везе, мислим да риба која има туки у устима може само да мумла, па ето ти везе...

е'о саћу... Иначе гамби баш сам чекао да ли ћеш да се огласиш да "ставиш" "новајлију" на "његово место"... Дај ако немаш ништа паметније да ка'еш паљба!

Мени се свиђа сваки предлог који има везе са изменом правила, третирањем новајлија, оквирним дефинисањем дужине бана и слично, и ова идеја је ок, али пошто мене нико за то не ферма два посто сачекај ако буде подршке неког утицајног овде..

Ја мислим да се теби свиђа реч предлог.

Ja sam mislio da ima veze sa pokojnom Draganom Mirković, ili Lejdi KaKa.

супер. Ја мислим да многи не капирају значење речи предлог

каква бре драгана мирковић шта причате! Ау лебац вам, не мож човек да расправља од оволко спемера :)

Tema je glupa bre :D

I nisu ti ovo kanteri, jebi se :P :D

Ахахахахха, јесте глупа и стварно нису кантери :)) Ћу се јебем само да нађем неку распалу која ће ме хтети! :)

Smatram da je gagovanje odlična ideja.
Dobra ti reč:) Okle ti?
Ja bih npr gagovala Leksi, jer imam frku od njenih predloga.

Okle ti?

sa kantera bre :D

Добар је предлог. Подржавам.

И ја сам мислио да има везе с оралним сексом. Типа, неко прави срање, а ти му набијеш у гушу да мало гагује.

Šalio sam se gore, meni se sviđa ovaj predlog, ali da je gag za sve i za forum i za čat i za komentare odjednom.

Okle ti?

Рече ти СМарко, на кантер серверима се користи доста, значи ако неко смара или кења или пЦује, ти га гагујеш и ћао... не може више да пише на чету...

И ја сам мислио да има везе с оралним сексом. Типа, неко прави срање, а ти му набијеш у гушу да мало гагује.

Ali da piše na profilu npr

Smarko gaguje Džimija, ne ometajte ga, može samo jedan po jedan gag :P