Prijava

Ovo sam iskopirao sa jednog Foruma Pisano Ćelavicom nemojte zameriti

jedan od mojih najboljih drugova mi je juce rekao..
da je jedan njegov drug tu iz kraja zavrsio u zatvoru jer je optuzen za Silovanje..
Kako se to desilo..
Inace taj lik je vukovac u osnovnoj ima sve petice samo 2 cetvorke u Petoj gimnaziji 3 godina je sad..
E otisao je sa drugarima na proslavu 18 rodjendana u nekom stanu.. I covek se napio..
Medjutim njega je jos pre jurila neka devojka Iz trgovacke i jurila ga jurili i Napokon ga nasla na toj zurci..
Odvela ga u sobu i... Vodili su ljubav ovaj pijan,decko nema kondome jebes mu mater..
i medjutim ova napravi kao da je on nju silovao Napravila je sebi par masnica itd...

I u fazonu ona dolazi kuci plakajuci i baba je pita sta je bilo Ova kaze Da ju je silovao jedan decko...
Baba pozove maricu Ovi izvrse razgovor sa njom clanovima porodice... Ovim likom i njegovom porodicom..
Uzmu devojci bris iz Vagine i Vidi se sperma decakova....
I sad taj decko Visi u Zatvoru(ne popravnom domu) kaucija mu je 40000 Evrica
A u zatvoru ce biti ne znam koliko znam da ce biti malo vise... od godinu dana.

to je ta priča..
da cujem vaše mišljenje.

Zestoka glupost. Nije tako lako podvaliti silovanje, provalili bi da je fingirano na keca.

devojka je prosla detektor lazi i razgovor sa psihologom.
zaboravio da dodam.

Detektor lazi nije pouzdan, zato se i ne koristi na sudu kao validan dokaz. Razgovor sa psihologom tek nije pouzdan. Ne verujem nimalo u tu pricu.

Mislim, prica je prepuna rupa. Vaginalne povrede? Svedoci sa zurke? Svedoci o prethodnom jurenju? Danas je izuzetno tesko osuditi nekoga za silovanje. Posebno u nasoj predivnoj zemlji.

Silovanje nije baš tolika nauka da bi se podvalilo. Samo što osoba koja podvaljuje mora biti upućena u čitav istražni i sudski proces koji se u tom slučaju primenjuje. Kaže se "u proceduri".

Masnice, vaginalne povrede, psihičko stanje u kom treba da se nalazi, taj detektor, svedoci i još trista čuda. Mora da zajebe čitav niz ljudi, nekoliko institucuja. To je jako teško, maltene nemoguće. Ti ljudi nisu iz crtanog izašli, premazani su trista puta i nisu naivni. Jako je teško to uradti! Neko tako mlad teško može sve to izvesti.

Dalje, ne znam šta znači to "više od godinu dana". Ne može biti osudjen na tako malo za silovanje, niti bi ga držali toliko dugo u istrazi. Silovao je ili nije, nije mogao malkice silovati pa malkice i dobiti.

Na kraju, pojam silovanja je dosta fleksibilan. Bilo kakav nasilan akt nad ženom se može okarakterisati tako, mada se u Srbiji za to teško "pada". Ne treba zanemariti činjenicu da ju je momak možda i silovao. Kako god, teško će mu biti u zatvorskom okruženju ako je pečatiran kao silovatelj. Najeb'o je!

Kažeš da nije u popravnom domu? Onda je verovatno u Valjevu, zatvoru za osudjenike mladje od 23 godine. Tamo je pakao!

Inač čitava priča deluje kao da ju je smišljao desetogogošnjak pošto je pogledao neki dokumentarac o prevarama na diskaveriju. Jako šuplje!

Inač čitava priča deluje kao da ju je smišljao desetogogošnjak pošto je pogledao neki dokumentarac o prevarama na diskaveriju. Jako šuplje!

e to sam bas i ja htela da kzem. ukoliko se ovo zaista tako dogodilo - koji bi bio MOTIV te devojke da sve to uradi i iscima se da ga optuzi za silovanje? ukoliko je ona neka ludaja, dovoljno bi bilo pola sata razgovora sa psihologom pa da se to otkrije. pa ti ljudi (istrazitelji, policajci, doktori, psiholozi) svakodnevno rade sa zrtvama silovanja, prepoznali bi laznjak u sekundi... kakva glupost...

Ај да претпоставимо да је прича истинита, мада не делује тако.

Како знате да је лик није стварно силовао? Био је пијан, можда се не сећа.

Inace taj lik je vukovac u osnovnoj ima sve petice samo 2 cetvorke u Petoj gimnaziji 3 godina je sad..

Takvi su najopasniji.

Dzimi, hajde razmisli. Klinac streber bi dosao uplasen gajbi. Video bi da ima ogrebotine verovatno, da je mozda i krvav, jer pretpostavimo da se zrtva branila. Jebiga, mislim dosla je gajbi uznemirena, nesto mi ne zvuci kao da je bila pijana pa se probudila razgolicena, zar ne? I tako histerican klinac bi priznao da se ne seca, pokajao bi se, iskukao i tesko da bi mogli da ga posalju u zatvor.

Takodje, ispituju se odnosi izmedju njih. Mislim, dvoje tinejdzera, pijani. Ispitace sigurno odnose izmedju njih i shvatiti da ga je klinka jurila. Nema seme da bi dobio zatvor tek tako.

streber... ispod mire sto djavola vire... imali smo i defku u fazonu "a bas je bio fin momak, uvek se javljao komsijama"... na vesala sa njim! off with his head!

Jel silovanje ako devojka svrši

Dajte ovako nesto naivno nema teorije da je istinito

Dzimi, hajde razmisli. Klinac streber bi dosao uplasen gajbi. Video bi da ima ogrebotine verovatno, da je mozda i krvav, jer pretpostavimo da se zrtva branila. Jebiga, mislim dosla je gajbi uznemirena, nesto mi ne zvuci kao da je bila pijana pa se probudila razgolicena, zar ne? I tako histerican klinac bi priznao da se ne seca, pokajao bi se, iskukao i tesko da bi mogli da ga posalju u zatvor.

Ја мислим да си ти пуна предрасуда о клинцима штреберима. Није сваки штребер млакоња који би дошао уплашен мами на гајбу. ;)

Okej, moguce, oprosti mi. Reci mi kako si se ti ponasao kad si imao problema?:) Isao si uplasen tati na gajbu? :P

Okej, moguce, oprosti mi. Reci mi kako si se ti ponasao kad si imao problema?:) Isao si uplasen tati na gajbu? :P

Проблема? Шта је то?

To je kad te neko dira:) Na bezobrazan nacin:) Ili kad ti nekog diras na bezobrazan nacin pa te posle gricka bubica savesti:)

Прочито сам 2-3 поста остало ћу касније... Ако сам реко речено опристите...

Ок, детектор лажи могу и ја да зајебем и детектор лажи се никада не користи као доказ на суду.
За силовање није довољно само неколико масница, већ да се испита њена пизда између осталог. Ако се јебала на суво има и шта да се види. Ако се јебала напаљена курац силовање јер се све лепо види по непостојећим оштећењима (изузев химена ако је била невина).
Тако да је ова прича или лаж или се неко лепо зезо.

ДОСТА ВИШЕ СА СИЛОВАЊИМА ПО ФОРУМУ ЈЕБО МАТЕР. МАЛО МАЛО ПА НЕКА ТЕМА О СИЛОВАЊУ...

Džimi ima neku potrebu da banalizuje silovanje svake vrste. :)

Detektor laži je gotovo nemoguće prevariti, na sudu nisu validan dokaz zbog statističke greške. Šačice ljudi koji su imali priliku da vežbaju na njima. Problem ga je prevariti i "na suvo", kad se zajebavaš sa njim, a ne kad možeš krivično da odgovaraš zbog laganja.

Silovanjeeeeeee

Inač čitava priča deluje kao da ju je smišljao desetogogošnjak pošto je pogledao neki dokumentarac o prevarama na diskaveriju. Jako šuplje!

Upravo tako priča je smešna
I ovo sto lemaja kaze koji je motiv "devojka ga jurila" ispadne devojki se nije svideo seks pa odlucila da ga tuzi za silovanje
morala je imati neki zaista dobar motiv