Prijava

albanci
ma nece niko kaga boli kurac za nas vazno da smo mi crnogorcima davali

Ali bice im drago...ja mislim

ja kontam da je south park omiljeni crtani tadicu
http://www.youtube.com/watch?v=hlcNh8jNc7s

Ја сам чуо да Тадић има уграђен чип у вугла?

Pa naravno, zato na tom mestu nije osedeo, nego ima onu crnu fleku. :)

Цениш да му је ту чип? :)) Има логике.

Pa očigledno je :D Bože svašta :)

Kad mu ta crna fleka pobeli, znači da mu je istekao registration key i da je vreme za promenu čipa. xD

Tadic je izdajnik koji samo nastavlja zapoceto rasparcavanje srpskih zemalja koje su zapoceli jos tito i sloba.

Tadić je pokrenuo politiku mira koja se meni dopada. Možemo večito "E, vi ste nas klali" "Pa i vi ste nas klali", treba se izviniti, naravno. Sada smo mi ispali uglađena gospoda, a da vidimo da li su i oni spremni na isto. A i imamo veliki plus kod većih sila, eto još neke koristi. ;)

CEDOMIRA JOVANOVICA ZA PREDSEDNIKA!

Јбт, коњушари су се бар шлихтали великим силама, а ми "морамо" да се извињавамо њима... на шта смо спали.

Mene sramota u ime njega, pravo da ti kažem.
Strica mi neki dan otkopali posle 17 godina od ubistva. Sve vreme sugrađani, druge nacionalnosti, naravno, su se ismejavali s tim kao- Pobegao u Srbiju s ljubavnicom ovo ono, i sad nikom ništa. On ide i izvinjava se ali neprestano. OK jednom, ali brate non-stop? Šta smo mi, predmet zajebavanja? Tačno mu znaš raspored kretanja, u julu je u Srebrenici u novembru u Vukovaru. I bolje bi mu bilo da je bio u Kraljevu zajedno sa svojim narodom za vreme zemljotresa nego što ode ponovo i nanovo u Vukovar da im javi da će Srbija da obnavlja ulice tamo. Ma hajde čoveče više.

Да. Тужно. Најгоре што читам о неком лику из Вуковара, као живи у некој изрешетаној кући. И даље осећа последице рата, није могао ништа да обнови и те форе. А они су намерно оставили урушен Вуковар јер за то добијају паре + као што је то сад туристичко место и што имају и овако приходе. Мислим, приче за малу децу.

Ma da, bre, smešno sve. Mostar, svoju stranu Hrvati napravili k'o da je Las Vegas a Vukovar kao ne mogu dok ne naplate ratnu štetu iz budžeta Srbije.

Само један коментар за људе који бар мало озбиљно схватају тему коју је отоврила aurora072.

Ко још није схватио мора да схвати да су 5. октобра на власт дошли квинслинзи који спроводе политику страних амбасада. То данас, након десет година, више није никаква тајна и о томе се отворено, са поносом, прича у медијима и јавности.

Тадићева извињења су једно од ствари које захтевају они који фактички воде ову државу. Aurora072 је питала да ли он има овлашћења то да ради. Наравно да нема. По уставу он има јако ограничена овлашћења јер ми не живимо у председничком систему, као што нпр има Путин у Русији, Саркози у Француској, Обама у америци... тако да би највећа овлашћења требало да има премијер.

Тадићева извињења нису најмањи проблем, али су актуелна па тренутно терају нормалног човека на повраћање. Чекају нас још много већа понижења, већа и од оног признавања злочина у Сребреници. У наредним годинама ће живот бити још гори у Србији, а људима који мисле својом главом, а не образују се само из Блица, Стандарда, Европе, Б92 и других средстава јавног манипулисања, могу да кажем само да УЧЕ, само да се едукују, јер знање и сопствену самоспознају нико не може да одузме, и тако и децу васпитавајте. Државу, цркву, народ, територију, децу, новац могу да нам отму, али знање и идентитет нико не може. А једног дана када се промене околности у свету, јер од нас ништа не зависи, захваљујући том знању можемо да се опоравимо.

Srebrenica i jeste bila zločin i to potpuno nepotreban, u vojnom smislu.
Srbi su bili toliko vojno nadmoćni da su od svakog grada ladno mogli napraviti Srebrenicu. E druga je stvar što je smrdljivi Orić godinama upadao okolo i ubijao a nikog ni zabole da je bilo za to i onda ušle baje i pobile, po meni, uglavnom nedužne ljude jer je Orićeva svita već odavno utekla bila.
Ja bih lično našamarala tog ko je naredio jer su od dželata napravili žrtve a meni i mom sinu, za primer, teret. A ponavljam u vojnom smislu-ništa se nije postiglo.
To i glupa opsada Sarajeva koja je služila samo da se svetu predstave kao neki civilazicijski holokaust a noću ubijali civile Srbe po kućama.
To su naši porazi a Tadić nek uspori malo sa šlihtanjem, ružno je više to i slušati.
Ja se osećam kao zadnji šupak kad gledam Hrtove posle njegovih poseta. Fuj. I šta je postigao? Koja je poenta tog neprekidnog neprekidnog neprekidnog izvinjavanja.
U njegovim ustima reč Izvini je nešto što ne umire nikad.
Beži bre tamo čoveče, siđi među narod.
Jeste da nema ovlašćenja ali interesantno da je u vreme premijerovanja Đinđića premijer imao najveću vlast, a sad, faktički -predsednik???
U moje ime neka se ne izvinjava.

Šta mislite ko će od srpskih suseda prvi da pošalje pomoć zbog zemljotresa?

Banja Luka slala, al i to su Srbi.

A Tadić pretjeruje.

Pa pobogu ne računam Srbe za Srbe nego od onih što bi ih na vrbe.