Prijava

lažeš siso izdrko si kroz šorts

Idukurac.
Krenuo po neke sarke za kapiju i na 5 minuta do bratovljevog stana me pljuscina uhvati.
Ja mokar ko mis, brata nema kuci..
Idukurac.
Bar wifi mu vatam iz stana lel

Narod je postao zavisnik od wifija, ne možeš više kafu popit kako treba. Dovedeš kuravu kući da jebeš prvo što pita je KOJA TI JE ŠIFRA VAJRLESA?

Jebotebog.

Ma skocko, stadaradim bre.
Uso u zgradu seo u potkrovlje i sta. Da sedim i cedim se.

Ovako bar iam pristup fejsu mozda i buraza navatam i nije mi dosadno pride.

Од 183 стабла, ни на једном нема шљиве. Ни за слатко. Нула. До јаја лоша година.

Ово је за јадање, не та ваша срања.

hahahaha zamisljam ovog sa avatara kako to izgovara

Од 183 стабла, ни на једном нема шљиве. Ни за слатко. Нула. До јаја лоша година.

Ово је за јадање, не та ваша срања.
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201012/37371/medium_Radi_a-Trajkovi_-_ani.jpg

Знаш како… ХААРП.

To su oni sto naprasuju iz avijona

Nemože šljiva bez čele i sunca.

Ne može ni ako je ostaviš kao prošle godine da prerodi pa makar celu godinu palamudio napamet. Ko je alav bio prošle godine, sada trpi i neka se lupa od sreće u glavu što mu je uopšte biljka i preživela.
Može zakucati košnicu u krošnju i lansirati stablo na sunce al mu je to sve slaba vajda.
Alternativna rodnost.
Ko ne veruje, videće dogodine kako će se najesti pekmeza od kajsija.

Џаба брате, на пролеће рокно снег, после неколко месеци и град. Мериканац опет баца нешто у небо.

Одем у CIPS да пријавим дијете, апарат ми избацује редни број 084. На екрану за моје шалтере тренутно је број 650 и нешто. Контам нема фрке, нешто ће отићи и на друге шалтере, очас посла ће то иако не знам на којој бројци се обрће круг и креће од кеца. Послије сат времена смо негдје на 770, људи око мене се усирили, прилазим чики на информацијама да се побратимим, реко чико на колико се обрће круг, каже на 1000. Опа, рекох, машала, чекам сат времена, знам ја шта је бирократија па раширених руку примам чињеницу да могу стићи за још неких сат. Каже нећеш пајдо ни за сат, а затварамо за пола сата. Јеси сигуран? Јесам. Сто посто? Сто посто. А ујутру је л' се настављају бројеви? Не, ресетују се.
Захваљујем се пријатним гласом, рука ми се мало тресе, хоћу неког да убијем и излазим с благим лудачким осмијехом док шалтеруше појма немају да је неко могао замало погинути.
Одлазим до апотеке да купим штошта за дијете, чекам апотекарку цирка 3-4 минуте да све скупи, она додаје културно извините што сте мало чекали, а није свјесна да сам управо прошао све државе средње земље са прстеном у џепићу, а мордор ради до осам. Реко сунце моје, сад сам био тамо и тамо, ситуација так'а и так'а, живци су ми истренирани, 'вако су дебели и дижем кажипрст да јој покажем колико су ми дебели живци. Каква 3-4 минута, мачји кашаљ. Смије се, потврђује да је бирократија катастрофа, поздравим и изиђем.

faco sledeci put obuci uniformu, da vidis kako ce da te pustaju preko reda svi poz

E moj Faca, a što se Vučić čmari u autobusu, to nikom ništa? Ugledaj se na gospodina premijera, majku mu...

Ja poslije 5 minuta počnem da galamim.

Pomaže kad si ćelav, tetoviran i imaš 115 kila.