Prijava

Jesi zavukao glavu u šolju i zamislio da je govno?

ovaj forum je postao toliko retardiran da mi je bukvalno žao nekih ljudi... onako, iskreno, od srca mi je žao. nadam se da u tim godinama neću biti takva.
čast izuzecima.

(eto, do te mjere je tužno da moram da se izjadam)

imao sam mnogo bućeva u wc šolju u životu :((((

Opet sam se prehladio par dana pred dobrovoljno davanje krvi.

Od mogućih deset tekstova iz engleskog za usmeni, usere me jedanesti za koji je rekla da neće ni biti, kurvinsku joj mater jebem da joj jebem.

E ukurac, aj što sam se prehladio nego me još i leđa nešto bole kao da me neko potkačio midl kikom.

Sinoć ja krenuo na po jedno pivo, jutros igram tango argentino sa zagrljenom vc šoljom.

Popado SVEEEE ispite u prvom roku. Sto je najtuznije, ucio sam za svaki, sve normalno. Cekam rezultate, izadju na sajtu, mene nema. I tako 4 puta...

Sta studiras?verovatno neki filoloski jel?

razboljela sam se k'o krava
jebem ti život
napolju 20 stepeni, ja bolesna
mrš, karmo

vidro, jel za work end travel uslov da imas zavrsenu prvu godinu, pa tek onda u drugoj mozes da ides? a sl put kad oces da ides moras da imas ociscenu i drugu godinu?

мош и у првој, само мораш очистит први семестар до визирања

geodezija nije lagana
moj drug to završio u roku sve i evo sada 1.5 dana piše diplomski
ljenost

Nije lagana uopste. Mozda sam se opustio jer sam prvu godinu prosao 95% na znanje iz srednje, pa sam mozda umislio da znam vise nego sto zapravo znam. Nemam pojma...

a sledece godine ako oces opet da ides moras da upises drugu i ocistis semestar, ili dovoljno da si prva i dalje?

мораш да упишеш другу и да даш што више испита из друге, с тим што би прва требало да буде очишћена