Prijava

miki ne dolivaj pinot girigio na vatru

sklonite decu
janpi puko

Hahaha, Janpi car! ♥♥♥

Ja inače reeetko sušim kosu jer posle bude užas kao da me je struja udarila, okupam se pred spavanje pa tad operem i kosu i do ujutru se osuši.

ja se bar kupam redovno. smrdo. sedis tu sa masnom kosom i pljujes po nama celavima

uuuuuu šta ti je reko

na sledeće okupljanje smorka i ja dolazimo masnih kosa (ofc, ko i uvek) i nateraćemo vas da ih ližete. (msm, naše masne kose) i zvaćemo i dželu da dođe masne kose, i njemu ćete da ližete.

Izvini, postim, ne mogu.

ocigledno nikad nisi brijala jaja lol.

kakav blam, lemaja
pričaš tu neobrijanih jaja

Lemaja, samo ako okupljanje nije nedeljom. Zna se da je to tradicionalni dan kada treba biti bogougodno čist.

Lemaja, slike masne kose nisu potrebne, dovoljno sam zgrožen vašim masnim izrazima. Odlazim na drugu temu, a kao uvrijeđeni džentlmen, neću reći svoje mišljenje i samo ću ljubazno zaželjeti laku noć.

ja sam za. taman mozemo jedni drugima da radimo manikir i pedikir. mada cuo sam da su nekog popa uhapsili jer je bio pedikir

a kao uvrijeđeni džentlmen

Uvređeni džentlmen masne kose?

jbg, ništa vas ne čujem, slila mi se mast sa kose u uši, pričajte glasnije.

Smo, nemoj i ti. Dovoljno je skandalozno što malim slovom počinješ pitanje. Laku noć.

glupave debilke, kad bi znale da mi likovi primetimo da vam je kosa masna samo onda kad je bas bas stvarno masna, prale bi kosu jednom mesecno....
a te price, masna kosa i ispucali krajevi...koga to od nas muskih zabole kurac realno

Dovoljno je skandalozno što malim slovom počinješ pitanje. Laku noć.

Ispravljeno.

glupave debilke, kad bi znale da mi likovi primetimo da vam je kosa masna samo onda kad je bas bas stvarno masna, prale bi kosu jednom mesecno....
a te price, masna kosa i ispucali krajevi...koga to od nas muskih zabole kurac realno

Taj neki rad.

glupave debilke, kad bi znale da mi likovi primetimo da vam je kosa masna samo onda kad je bas bas stvarno masna, prale bi kosu jednom mesecno....

E, Pez, to sad Gnjatić govori iz tebe, koliko se sećam tvoje oko sokolovo iskusno primeti svaki nedostatak. Fascinantno, iskreno.

NE PRIMEĆUJETE ISPUCALE KRAJEVE?!=!!)!=?!?!?!

ČEKAJ, STANI, A CELULIT?!

edit: A MANIKIR, PEDIKIR? EL I TO NE MORAM DA RADIM?!