Prijava

nije se on zaljubio u nju, nego bi je jebao.... i to je otprilike to.

Zato što misle da su zaljubljeni, tj. ne znaju da razlikuju. Ili projektuju svoja neka očekivanja na tu osobu, pa su zaljubljeni u tu sliku koju su stvorili. Kaki sam poeta 10/10

E, to već razumem.
Ali opet, brate, nerealno mi je da se to desi u jednom trenu, pazi sad, evo ja kao ugledam nekog doktora za kugu, sad mi prvo palo na pamet zbog tvog avatara, i kao vidim... Jao kako je visok, mora da super mistično izgleda ispod maske, ko zna koja etarska ulja koristi da neutrališe infekciju, i tako izmislim sliku nekog Zoro tipa. Bez ikakve informacije dalje o njemu. Bilo bi mi zabavno, ali baš da se zaljubim ne bih mogla.

nije se on zaljubio u nju, nego bi je jebao.... i to je otprilike to.

hahahhahahahahha
Jedino ako nije kripovao devojku duže vreme iz prikrajka, pa da ima dovoljno relevantnih informacija. :D

Baš tako, Lari. Percepcija u stanju zaljubljenosti biva pomućena i na momente pomisliš kako ta osobe ne sere i spuštenih gaća briše umazanu guzicu. Zaboraviš sve njene humane defekte i zaljubiš se sliku perfekcije koju si stvorio. Tak kad ta slika bude ona prava, sa celim portfolijom mana, e onda vidiš da li je to osoba kojoj treba srce pokloniti.

kako vam je ljubav bitnija od krajine i od para... jel vdeo neko šta je bohor okačio?

Toeto, Miki.

sad mi prvo palo na pamet zbog tvog avatara, i kao vidim... Jao kako je visok, mora da super mistično izgleda ispod maske, ko zna koja etarska ulja koristi da neutrališe infekciju, i tako izmislim sliku nekog Zoro tipa.

ode krajina gratis, moj bohore...

Slaže se vest sa Bohorovim avatarom. Al' Telegraf, bukvalno mi gadno bilo da otvorim tekst.

A oni se cimaju što neki pubertetlija bi jebao i kukavicu u letu.

ma što bi jebao i tačka. a đedovinu ostaviše ljudi, odštetu dobiti neće nikad...

I pobijeno im u proseku po 65% rodbine.

A tužba podneta pre četiri godine...

Mož dobrišemo prkno snjom.

a đedovima marija terezija dala go kamen krvlju da zaliju i ništa. naša zemlja samo na opancima što smo odneli...

I to nam je previše za podneti.

Blago ti se Bruce :)
Nisam voajer Kaunte, viđam je po školi...
E moj Džeče, čudan sam ti ja. Što baš postavi šerloka, isto kao on mogu da "provalim" nekoga po izgledu. Ova đevojka je slatka, mirna, poštena... Znam iz priče da je i zanimljiva, ima smisao za humor. Jebajga brate, srce ne bira.
I ne bih je jebo, nije to to. Prvo, nisam ja jedan od tih momaka. Drugo, ona nije jedna od takvih đevojki. Mlogo ste perverzni, znam da je moja generacija takva, ali ja fala bogu pa nisam.

^Sad će komentari "ne bi je jebo jer si ružan lolo"

Mi smo samo malo nostalgični, da ne kažem ljubomorni.

Vi matori, pa se prisećate šta to beše ljubav, a? :)