Prijava

Grujo, upravo to, pod uslovom da ti trebaju obe stvari.

meni je i jedna previše

Ja mislim da čovek uopšte ne treba da razmišlja već pusti stvari didu svojim tokom, ovako komplikujemo bez veze.
http://dash.ponychan.net/chan/files/src/141308543542.gif

Zhajk

toliko mi je muka od brze vožnje da to nije normalno

Žajke, idi na onaj manji ringišpil, tamo ne ubrzava mnogo.

AHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAH!

Bila si histerična i nervozna, pravi smo eksperti za PMS :)

I taman sam bila u zli psihopata modu i posle manje od dvajes minuta sam prešla u tralala, mrzim vas. Jebem vam majku svima, počevši od Hanca Holcijusa, pa na dalje. ♥

toliko mi je muka od brze vožnje da to nije normalno

Жајк, брате, па вози спорије. Лолололо

jbt, pa ovo nije normalno kako me glava boli, a moram na posao ići

Žajke, idi na onaj manji ringišpil, tamo ne ubrzava mnogo.

Ovi veći Ringišpilovi sadrže 52 stolice, što predstavlja 52 nedelje u godini, ali ovaj moj problem nema nikakve veze s tim.

xzhajk oces zagrljaj?

E, da, najlakše bi mi bilo da se odlučim ako ima ovakav glas, onda me bole uvo koji je od ona dva tipa! Stiv ♥
http://youtu.be/yNpvze9Z6Rs?list=FLaWlvGAJKc26LeniniLseow

Ovi veći Ringišpilovi sadrže 52 stolice, što predstavlja 52 nedelje u godini, ali ovaj moj problem nema nikakve veze s tim.

Deep.

агилни ме мрзи због нечега штаћу сад :((((

и синоћ ми опет нешто одједном пукло у глави па решио да је огулим машиницом, сад ми ладно :((((((((((((((((((((8

staviš miljence za okrugli stočić kad izlaziš, izgleda šašavo ali mene više ne boli glava od mraza

Turi slušalice u uši. Sad ti se stvara turbulencija jer ti uši previše odudaraju od topološkog profila glave, dobićeš upalu spoljnjeg uveta.

I malo otvori usta ako puštaš glasno muziku, to čisto da se malo bolje rasporedi pritisak na bubne opne.

Jebac sto te nema na cetu?! lolol

и синоћ ми опет нешто одједном пукло у глави па решио да је огулим машиницом, сад ми ладно :((((((((((((((((((((8

Jes boga mi ovo zajebana stvar. Ja preko zime i kapu i kapuljaču. Inače duva promaja jebemaiku.

Cvokoćem pre neki dan na stanici, a koleginica sa kosom kao Dajana Ros mi kaže da i nije baš toliko hladno.

Bač se izviko na glavu, ogulio je i pojeo.