Prijava

vidis ti to, pomesao sam bata gugija i bata saleta.

opusti se sale, sve je to normalno, tok zivota blabla. i bekapuj softver sto si pisao lokalno, nemoj si naivan.

Oćeš kurac da se setiš kada sve stoji po serverima. Kome bi bre palo na pamet da će govna sve da izbrišu da sakriju tragove eeeej!?!?! I još mene tovare! Srećom nije mnogo vremena prošlo, pa nisu mnogo sjebali, popraviću za nedelju-dve. Nego što mi drugi posao stoji zbog ovoga. Sve sam sada preuzeo na sebe, neko će od strendžera iz Evrope verovatno da preuzme kada popravim, oni su kaput što se ovog projekta tiče. Pametan ovaj Amer što je menadžer na projektu, čak pomišljam da ih je čekao na zicer.

Ali trebalo mi je da se malo izduvam, da mi bude lakše.

A i nisam ja baš tako mlad, recimo da sam u godinama u kojima kada se probudiš i ništa ti ne smeta znači da si umro. :D

Samo sam popizdeo jer mi prave sranja od kako sam preuzeo projekat. Ovo je bila poslednja kap.

jebem li ga. sto ne nadjete onda nekog pripravnika da se mlati sa tim stvarima, lakse je biti ciste glave da uradis nesto korisno, kad drugi istovara govna.

A jbg. Prebacuju gomilu radnih mesta kod nas u Srbiju. Ja sam bukvalno prvi za automatizaciju koji je došao u kanc u Bgu. Imamo dva pripravnika koje obučavam, ali oni rade na nekom novom softveru koji se razvija i njihov menadžer ih ne da nikom drugom. Čak sam i ovo uradio dobrovoljno, na molbu mog direktora koji je do jaja lik. Radimo na tome da gradimo prestiž srpske kancelarije.

Velika je korporacija i svi se iz celog sveta i sa svih projekata sada utrkuju da baš mi radimo na njihovim rešenjima. Pa sam ja kao senior uzeo da ovo odradim sam što njih 6 iz Indije nije moglo. Verovatno je ovde i malo sabotaže bilo sa njihove strane, kažem ti, pravili su mi sranja od starta. Malo su mi prošli ispod radara jer radim paralelno na tri projekta.

Ali nisu znali da su naleteli na Srbendu. Nisu oni dovoljno namazani za balkansku džukelu poput mene. Čuvam ja sve mejlove, nisam radio cleanup otkako sam došao u firmu pre 3 godine.

Je l' ti malo lakše sad? :)

Jeste, zahvaljujem.

De nada, za to nas imaš :)

PONOVIO SE, NOVA ŠULJICA?
http://i.imgur.com/C6PZ3JN.jpg
- OPRAVIO SOFTVER BATI SALETU BRT

HAHAHA VIDI SALETA ŠTO PIZDI
http://im.tech2.in.com/gallery/2012/sep/rural_india_computers_282154064346_640x360.jpg
RECI MU DA SI OBRISAO SVE STARE BEKAPE I LOGOVE

Koliko god gej zvučalo, slušam Arctic Monkeys :(

ТЕШКО...... НЕМАМ ЈОШ 33 ГОДИНЕ ТО ЗНАТЕ... ВЕЧЕРАС САМ ОПЕТ БИО СА РАЗНОРАЗНИМ САКАЛУДАМА У ГРАДУ. И ТО ВЕЋ ЗНАТЕ. ЛЕПЕ ЕЛЕМ САКАЛУДЕ АЛ МЛАДЕ... МСМ... МЛАДЕ... МЕНИ ЈЕ ГОСПОЈА 10 ГОДИНА МЛАЂА ОД МЕНЕ А САКАЛУДЕ СУ ТУ НЕГДЕ... И КОЈИ ЈЕ ТО КУРАЦ? ОБЈАСНИТЕ МИ! ОК, РАЗГОВОР ЈЕ ЈЕДНА СТВАР... НЕКА ПРИЧА ОКО МУВАЊА ЈЕ ДРУГА. КАКО БРЕ ЈА ДА ОБЈАСНИМ РИБИ 92. ГОДИШТЕ ДА ОЋУ ДА ЈЕ ЈЕБЕМ АЛИ ДА МОРАМО ДА СЛУШАМО ЗИЈУ ВАЛЕНТИНА КОД МЕНЕ ГАЈБИ, ПА ПРВО СКЛОПИ ОКИЦЕ ПА НА РИПИТ, ПА ПОСЛЕ (СТАРИЈЕ ГЕНЕРАЦИЈЕ ЗНАЈУ) НЕ МОГУ, НЕ МОГУ УЗ КОЈУ СПАДНУ ОНЕ ЊЕНЕ ГАЋИЦЕ САМЕ ОД СЕБЕ, А ЈА МОГУ ДА ИЗОНАНИШЕМ, ЈЕР ШТО СЕ МЕНЕ ТИЧЕ ОНА ЈЕ ВЕЋ ЈЕБАНА :(. А МЕНЕ ЕМОЦИЈА УДАРА.. ГЛЕДАМ ЗИЈУ У БЕЛОМ КАЧКЕТУ, СПОТ СА ТВ САРАЈЕВА 1988. КАЦАМ ДРКО ПРВИ ПУТ, ЊОЈ НИШТА НИЈЕ ЈАСНО, ИМАО САМ КРИЛА, КРИЛА ЛЕПТИРА... ЊОЈ ТЕК НИЈЕ НИШТА ЈАСНО... ВАЛЕНТИНО, ТУТИ ФРУТИ БЕНД, ТОНИ МОНТАНО, САМО СКЛОПИ ОКИЦЕ И ЗОВИ МИ ИМЕ... ДОВОЉНО ДА ОДЕ ДА СЕ ЈЕБЕ СА НЕКИМ МЛАДОЈКОМ КОЈИ ЗНА КО ЈЕ ЏУНИЈОР ЏЕК ИЛИ АЗИС .... ШТА ДА РАДИМ КРВ ВАМ ЈЕБЕМ??? ВОЛИМ ЖЕНЕ, ОНЕ ВОЛЕ МЕНЕ И ТО ЈЕ УВЕК БИЛО ТАКО. ПЛЕЈЛИСТУ НЕЋУ ДА МЕЊАМ ПА ТАМАН ЗА ВИКЕНД ОСТО СУВА КУРЦА И ЈЕБО САМО СВОЈУ ГОСПОЈУ.. ПОМАГАЈТЕ!!! КАКО У ДАНАШЊЕ ВРЕМЕ ДА ЈЕБЕМ БЕЗ ВАЛЕНТИНА И ТУТИ ФРУТИ БЕНДА БРАТЕЕЕЕ??? И КАД КУЦНЕШ 2-3 ПУТА ДА НЕ ОТВОРИМ??? МЕНИ ДА РИБА ИЛИ ТИП ПУСТЕ ОВУ ПЕСМУ ПА ЈА БИХ СЕ ЈЕБО С ЊИМ И ДА ЈЕ НАКАЗА... ПЛАЧЕМ ОВДЕ, ПОМАГАЈТЕ ПРИЈАТЕЉИ....

Zamisli da gotiviš Balaševića, jebotebog!

TOGA JUTRA SAM STIGAO PUTNIČKOM KLASOM a ona te isprska suzavcem, zove miliciju.

ne volem, smeta mu moje blato na opancima

Šta bre blato... Čim se izmisli Mebijusova traka koja će obuhvatati 3D + vreme, treba ga postaviti na nju, da u beskonačnost ponavlja zakletvu Titu.

ne boj se boksanja sto na jednoga...

БРУС ВАЛДЕМАР... НЕ ЖЕЛИМ ВАШЕ МИШЉЕЊЕ. ЗНАМ ДА БИ МЕ ВИ ЈЕБАЛИ. И ДА САМ КУЛ. ОЋУ ЖЕНЕ ДА МИ КАЖУ ПОЗЗЗ

ja bi ti izdrkao