Prijava

Neće ti ona priznati, ali ja znam, ja znam...

Iskreno, sad me sramota da kažem.

Хаха, Брус :). Изгледа да си је провалио. Ај, дијете, не срами се него реци. Само да није по вицу хаха

Ne mogu da vjerujem da pišem ovo, ali Mala Vidra je glavni lik iz jedne knjige. Eto, rekla sam.

:guuuglajmooo svii: :D

ХАХАХАХА ГУГЛ МАМА! ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ ДА ЈЕ ТО ЗБОГ ПАНОНСКОГ ГОВНАРА??? ПАЛА СИ У МОЈИМ ОЋИМА :(

Za mene si zauvek m-a-c-m!

Provaravao sam dvaput.
Želeo sam da je obratno - da je posle napisano.
ali avaj :(

КАУНТЕ, ПОВУЦИМО СЕ У НАШЕ ОДАЈЕ ДОК НЕ ВИДИМО ШТА ЋЕМО ДАЉЕ.

Brate, registrovala sam se prije 5 godina!

ШТА КАО БАЛАШЕВИЋ БИЈО КУЛ ПРЕ 5 ГОДИНА???

Sedamnaestogodišnjoj Maji jeste! :D

Makar da je bilo ono: želela si biti vidra, ali nisi mala, nego velika, pa si onda skontala da mala vidra od velike slađa, mala vidra u srce pogađa i tako je ipak ostalo "mala vidra".
Ali ne, vajme meni

БРАТЕ ИМАО САМ И ЈА 17 ПРЕ 15. И НИ ТАД МИ НИЈЕ БИЈО КУЛ БРАДАТИ МОРЖ... И АКО СИ ИМАЛА 17 НИСИ ИМАЛА 4, ЗНАЧИ МОГЛА СИ ДА БУДЕШ КУЛ, АЛИ НИСИ ТЕЛА, ТЕЛА СИ ЂОКУ. МСМ БАЛАШЕВИЋА ДА ТИ БУДЕ КУЛ. И УОСТАЛОМ САЦИ МОДЕРАТОР. ШТО НЕ ПРОМЕНИШ ЈЕБЕНО ТО? ЗЕЗАЋЕ ТЕ НАРОД, ЕВО ЈА САМ ВЕЋ ПОЧО :(

U jednoj defki među poslednjim sam prvo bio stavio Mala Vidra za jednu protagonistkinju, ali reko neću da podjebavam narod ipak i ostavio Ziljava Njorka

A trebo sam Vidru, trebo, editovaće kazan!!!

Za srce ste me ujeli :( Dovoljno mi je teško i bez vas.

Mehk sam i ne volim da ljude (gastritičare naročito) sikiram.
Evo za vidru jedan gif

Ono kad Njidra dofati dimljenog sharana na Nikoljdanku, ribarskom sastanku
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/012/067/9fc.gif

Ајде, престајемо. Доста смо били зли према теби, тражићемо другу жртву, не дај се Гидра, доћиће опет твојих 5 минута да те зезамо. Све док не промениш надимак у нешто мало мање аутономашко :*

(Каунте, и ти се извини и пошаљи кисситј)

Evo, malopre sam pokazao gest dobre volje, a evo i sada oficijelno:
Vidritj, grij tibicu i chuvaj se, neka te Sveti Nikola i anđeli-alasi čuvaju