Prijava

AAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
PRESTANITE DA MI PROGANJATE DRUGARICE

види је како се као брани смијехом
елем јел то што не даш другарице значи да само ја банем?
ја мислио да је боље и опуштеније у друштву, а после ће се свако већ снаћи

Јебач је баш запео да му Јавио ишчупа уши! http://www.ana.rs/forum/Smileys/default/boom.gif

Javio podseća na matorce koji hoće s "dečurlijom" da igraju lopte, i kad naravno fasuju disk, započnu priču...
"Mi smo ti igrali Radničke sportske igre"
"Bajo moj, kakvu sam ja levicu im'o"
"U tvojim godinama sam četvora usta 'ranio, ti ovde vataš zjale"
...

Dionisijo, zajebo si se...vi ste došli sa mnom da se igrate i s obzirom da nije imao ko da vam kaže doneli ste svoja pravila, koja važe samo u vašoj glavi....na bezobrazluk ste sve pristojno rasterali sa sajta...Brus je poslednji primer..

a ja sam osto da vas zajebavam...

Koliko god da su govna prelila i dalje mislim da ih kusate sami i tek ćete...ne možete vi bolji biti ni u stvarnom životu nego što ste ovde, možda ste samo manje kurčeviti...

Pre će biti da si se ti zajebo, mada bih ja rekao ispalio. Izlaprdaš bezveze, i misliš da si u pravu. Nisam imao mišljenje o tebi, al vidim da poslednjih meseci stalno nešto gunđaš (što bi vi stariji rekli, he he), sve neka nostalgija, ni ja ne znam šta sve.

Pogrešio si i za to da sam ja oterao ljude sa sajta. Čak i tvoj poslednji primer za koji si se uhvatio, pitaj ga da li sam i promil uticao da ode sa sajta. Al šta ćeš, napisao si nešto, nebitno jel tačno, pa se osećaš tako super, a?

I to kako nas zajebavaš, brt dupe nam pomeraš, evo ja ne znam šta ću od muke. Govna prelivaju prelivala su i pre godinu dana, i dve, ali ti na to tad nisi obraćao pažnju. Druga stvar je što bi ti hteo da je svaka tema kao nedeljno popodne sa Leonom Kiš, da svako kaže po nešto, a da mu ostali u međuvremenu dobacuju "kul fora tebreks", "kolko te gotivim", "ti si moja mitza", i slično. Lizanje neko.

I da, možda jedno 10 ljudi zna kako se zovem uopšte, ti si uspeo da provališ ko sam i kakav u stvarnom životu... SVAKA ČAST JAVIU...

Pozdrav tebi i tvojima, smatram da smo završili s polemikom.

Pa nemoj da ti skače živac molim te..nemoj, ne valja to za ten, oće i bore a i utiče na potenciju...bez nervoze, pričamo

kad ti ničim izazvan uzneš da pričaš šta bi hteo javio, došo javio da kaže ovo ili ono, ovak je onakav je onda je to u redu...

a kad ja kažem da ste nepristojne vucibatine koje su sve pristojno rasterale sa sajta, e onda to nije u redu jer ja ne smem da napišem šta mislim jer ja nemam pojma ko si ti a ti eto smeš jer ti znaš sve o meni.....

možda ga nisi ti lično oterao ali si se zdušno priključio masi....

договарамо се овде око видриних другарица, ко све да бане код ње а ви се ухватили и расправљате се око пропасти сајта, па јеботееее

Opet si omasio nisam bio jedno 10-15 dana na sajtu izmedju ostalog za vreme tog perioda o kome pricas. . Pogresi covek. Pogresi i Javio 2 puta za 10 min. Sve je to za ljude. Mrzi me dalje da odgovaram. Jbg.

P.S. Vidroo ako ima jos drugaruca, vici!

договарамо се овде око видриних другарица, ко све да бане код ње а ви се ухватили и пасправљате се око пропасти сајта, па јеботееее

Ocu i ja kod vidre i njenih drugarica. Makar bili medjedi, al rupa je rupa :)

Slusaj vidro pratim te vec neko vreme po forumu i pun mi te je kurac zajebi to izrdkavanje da te ne raskrvarim pesnajama somi i marko te mozda trpe jer te vole a u ljubavi svi su gresni prezivece samo srecni hej drugari kako stoje stvari vise nisam onaj stari kazi jel nas zoves da ludujemo ove noci hajde zaljubi se u moje oci ili neces jbg mora se negde povuci crta ako nastave/imo ovako pomislices da si prepicka a to ce biti nepodnosljivo

Ne moraš ti da budeš tu u datom trenutku da bi bio deo mase trenutne....dovoljno je da s vremena na vreme postuješ neku glupost kad ne treba .ili da samo ćutiš kad treba da pričaš.

ovo je javno dobro, park recimo neki...i sad tu dolaze razni, da se igraju, da pričaju, igraju šah...al ima i onih koji dodju zato što ne znaju šta će sami sa sobom pa lome, pljuju, psuju, deru se i seru...i sad ti ćutiš umesto da ih upozoriš da to ne rade...ili se smeješ na tu njihovu glupost i lančano dovodiš do još niza gluposti jer retardi misle da je to smešno...

vrh fora što je onaj iznapušavao onu ili što je onaj reko onom da mu mama drka svinjama...pazi kurca..

a ako i kaže 'ej bre to što sereš ovde i napušavaš ovog što ne može trenutno da te ugazi ko slinu, to je glupo, nepristojno je' ti kažeš 'beži matori ne smaraj, pusti decu da se igraju, ko ga jebe što ću sutra ja da ugazim u ista govna'...iz razooga što ne vidiš govna, ti vidiš vrh foru, skinuo gaće u sred parka i pred hrpom ljudi izasrao govno..

Šomi, vama želim puno uspeha, to poštujem..

немораш да будеш леп да би замене био прави
немораш да будеш мој свеједно би те укралооааа

Ajde ja sad vas da prupitam. Kako izgleda ta sonja vidrina drugarica? Jel se mozda nalazi na naslovnoj slici fejsbuk profila sto ste mi dali da je to kao vidrin profil?

Marko se vratio na temu koju ne čita.

соња добра пичка јако