Prijava

Ranije se uz vukajliju pio caj marke milford sad zidarsko pivo marke mb

Sad je sranje u odnosu na nekad kada nije bilo sranje i nikad se nece vratiti da ne bude sranje nego ce biti jos gore sranje

Nije bitno pivo ili čaj, mentalni sklop je bitan...

evo ovaj misli da me zajebo, a u stvari samo je govedo koje nema ništa pametno da kaže...a nije ni duhovito...

pokazuje izvesnu dozu kompleksa kod dotičnog, krivo mu valjda što je beda a kosovci doneli milione i pojebali najbolje pičke...

krivo mu valjda što je beda a kosovci doneli milione i pojebali najbolje pičke...

pa nije da nije jbg

Mada ja jebem i ruzne jbg takoreci sam pomijar

Marko, našo si se prozvanim a? Lepo kad kapiraš...

našo si se prozvanim a?

Vas čekaoničare i forumdžije ne bole kurci

Маркo
кога боли курац

мешчини да се нисам нашао прозваним него сам добио одговор

а тему која је изнедрила највеће зло на нету, малу видру, не бих читао да ми платиш две пиве у пензионерском и на њој нема ништа духовито али ништа, може бити духовито само људима који воле да ћаскају са космополитом и натнат на нету и плачу кад напусте сајт

Ahahahahahaha...koji si lik...

pa sad si na toj temi...

Ne cita, samo letimicno preleti pogledom.

погледам тему понекад јер ми је то доза блама за тај дан

нема шансе да бих читао од почетка, на то сам мислио

а тему која је изнедрила највеће зло на нету, малу видру,

Какав излив љубави!

Ko se tuče, taj se voli.

Lucija i Snupi se tuku...

Nisu Lucija i Snupi, našao sam prenos svađe uživo:

https://www.youtube.com/watch?v=01iWx4476pY

Jebo te ljeb, poslušam javia, odem listati temu od starta, sunce ti poljubim šta je rahmetlija od onih autora sa početka tema, da Bog sačuva. Ne ulazeći u razloge što je to tako i od čega je, ali mislim da treba ovu karticu " AUTORI" malo osvježiti pa pored popularnih i poslednje aktivni uvesti i ruriku "Aleja zaslužnih građana" ili tako nešto da se izdvoje ti ljudi, da se to na neku godišnjicu malo lajkuje.

A, slučajno ili ne, tema otvorena tama kad sam se ja negdje registrovao, jest da nisam neki forumaš ali, da nije do mene?

ај се договорите око соње, имате и марим ја (а у љубав вјере немаааам)
дакле за сада:
видра - ја
соња - бох/псето
+ дај још неке другарице шта се штекаш

Najbolje da dame odluce