Prijava

Meni cevap meso stize iz np za ovo kad kuci rostiljam al kad jedem po gradu banjalucki u piramidi jebe kevu zove se "banjalucki cevap"

i ja sam bio ubeđen da se tako zove
kad vid kurca, jebeni twins

AXaxaxa ovaj dekica sa klipa je Bog

hahahahahhahaha, kojiiiiiiiiiiii

Direktor radi za sarajlije, osećam da će noćas da bude neki požar u piramidi lolo

SVE JE KRENULO ZGUZA
http://i.imgur.com/QQSTgAN.jpg
KAD SU UNUTRA USELILI BANJALUČKI

Sis cevap u novom beogradu .

Elek, taj.

Dajrektore a vidis da gore pise lepo banjalucki ovo dole twins se ni ne vidi a i ono boleo me kurac da gledam kako se zove...uglavnom cevapi su grmljavina. Od velikog se fino najedem. jedino sto nemaju lav pivo

van bosne, najbolji cevap je u bg kod Cice. Pored marsala kod kneza, a ima i na nbg

haha kao ima i na nbg a na nbg tamo kod direktora u kraju je original posle otvorili i u gradu. jesu bili najbolji tamo ali pre 7-8 godina, tamo smo uvek jeli dok smo bili srednjoskolci.

Sis u goce delceva je trenutno najpopularniji ali kapiram da je to zbog odnosa cena-kvalitet. I sto je do jaja sto sis cevap nikad ne moras da cekas. Mada im je vesalica najbolje iz ponude.

Stepa je prilicno dobar sto se kvaliteta tice ali su porcije premale pa moras po dve da jedes jbg a vrh im je pomfrit jer je bas krompir a ne ono nesto plasticno. Probajte dzigericu rolovanu kod stepe.

Маркo
сазнао сам да је општина косјерић од скоро у братским односима са јебеном бијељином, а мислио сам да не може горе

HAHAHAHAHHAHAHHAHA
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Vidro, možda mu bog (ili Sotona?) tako želi nešto da poručiti ;-)

napravio sam previd, kazna za firmu dve i po. Milke dinara.

Borko, da li si racunoodja?
Zasto?

Za mene, nemam pojma sta ce biti. Imao sam i dosta svetlih tacaka. Nisam, imamo svog racunovodju. Permutovao sam datume u glavi. Oladio sam se, ne mogu da stojim, bukvalno.

Pa moze li se ispravi greska i izbegne kazna?

To se ispravi za dan. Ali ispravak ne znaci izbegavanje kazne. Prosto ne znam gde cu, a najvise me ubi sto ne znam sta ce biti

ma biće sve u redu.
Ako ne bude onda ćeš rešavati. Šta sad...
Ne možeš se ubiti jednostavno.
Suočiš se sa problemom i rešiš ga. Svakako nećeš umreti.
Razmisli! Nisi gladan, nisi žedan.
Sve ostalo je mačja pička...

Au ja se smorio kad procitah ovo, jebentizivot :(

Jesi li dobio kaznu ili su ti samo rekli da je to moguća kazna?

Nisam još uvek zvanično držao papir u rukama, ali mi je predočeno kao gotova stvar. Znaću više sutra.