Prijava

U Ns najbolji ćevap sto sam ja jeo u "Biberu" na Bulevaru kod Daltonke. Cimer i ja svojevremeno 4 somuna, 40 ćevapa i udri.

na to sam i mislio, kontam da je zatvoreno

Travnicki cevap je najjaci!

VLADIČIN HAN DO POBJEDE!

Bruse, nemoj jebati da je zatvoreno? Znas kako si mi snjeska srusio veceras, evo ne mogu zaspati. I bijelo meso im je bilo grom.

Ima li banjalučki tamo kod futoške, kad se skrene sa bulevara, prva -druga lijevo, ja dok sam bio tamo išao, poželim se kiselog mlijeka, pa ćevape i kiselo mlijeko, ogriješi se ko to ne uzme.

ne znam zaista, nisam odavno bio u NS, samo sam čuo kao informaciju ali je sasvim verovatno da me trolovali - ja sam poznat po tome da me nije teško istrolovati

a najbolje bosanske pite u beogradu pravi Fofa, preko puta studenjaka

http://i.imgur.com/LZ6Hz15.jpg

besplatno je za trudnice, jebite se autorke

Mrljavi, to kad se iz Jevrejske skrene prva, druga lijevo? Meščini da ima, mada nisam tud prošao ima sigurno pola godine.

Moram matoru napujdat da mi napravi sutra pitu gužvaru, nisam vala odavno. :)

Jes Mitke, kiselo mlijeko imali razbija, doduše to bilo prije pet godina, ali dobro su radili

Meni cevap meso stize iz np za ovo kad kuci rostiljam al kad jedem po gradu banjalucki u piramidi jebe kevu zove se "banjalucki cevap" ja mislim vrlo originalno. Dobar je i onaj kod sormaza. Sarajevski nije los u pink panteru mada cudno podrigujem od njega

Sudzuk samo kosovski naravno i da kazem javiu kosovaru da sam jeo cevapa i u pristini al su mi pazarski bolji

Mala ili velika piramida?

Original piramida u sredini gde su oni kafici odmah pored je i ovo videces bastu staklenu vrlo prostu od pvc stolarije i obicne stolice unutra ne moz da promasis

Jeo sam cevape tamo u Jevrejskoj u NS i stvarno su bili odlicni. Al bilo isto pre fazon 5 godina. Prolazim barem 2 puta nedeljne jevrejskom, al da me ubijete ne znam da li i dalje radi.

Aj Mitke ako mozes raspitaj se za taj Biber, otisao bih tamo od Nedelje.

van bosne, najbolji cevap je u bg kod Cice. Pored marsala kod kneza, a ima i na nbg

STEPIN VAJAT JE MAMA NUBARE STE KLASICXNE