Prijava

Teraj to u picku materinu, da ne bi otislo jos par godina a ako si u stanju moze i ovo sto pseto kaze al nemoj se zajebes a verovatno da hoces. A sto je za jadanje to?

Зато што је за јадање, зато поливање.... Терање у пичку материну са одушком души

Brate na svu muku ce ga jos prebiti neko nemojte ga jebati.

Brate na svu muku ce ga jos prebiti neko nemojte ga jebati.

А оно, јес. Онда сво напушавање без поливање. Вербално пРоливање.

И нисам га јебао, лично бих свашта дао за сличну прилику.

Pa nesvesno mozda ali svakako bi ga sjebo

zamisli da ti neko pridje uzme ti pice da polije neku ribu i pri tome histericno vice i reci mi sta bi uradio

Јок брате, само би му било боље. Неке ствари су можда ружне, али су заслужене, и што је битније, после тога ти буде боље. И свесно и подсвесно

Јбг, у његовом случају и голман у шеснаес, лако може бити да попије преко целог терена.

Јок брате, само би му било боље. Неке ствари су можда ружне, али су заслужене, и што је битније, после тога ти буде боље. И свесно и подсвесно

borko lepotane izgleda mi kao da si nekako stekao utisak da ja branim tu ribu ili da sam protiv uvreda ili cak fizickog nasilja. Jako gresis samo ne bih da ga neko iskrivi ko majmuna i jos dodatno ponizi pred tom dropljom

Види, генерално јесам против увреда, али су оне некад више него потребне. Ретко, али јесу. Лемати женски род није кул у било ком случају. Чак и кад оне јебу у мозак.

И јес да шанса да га искриве постоји, али је вредно ризика. Нек му онда неко од ортака блеји у позадини, за сваки случај. И неко полушменси место, но мора да је води у локални бокс клуб.

Momci, vama fala ko čovjecima. I sam sam o ovome nekad razmišljao šta bih kad bi se desilo, ali sreća je pa me danas malo toga može isprovocirati, tako da se svakako sa njom ne bih upuštao u neku tešku raspravu. S obzirom na to da mi se debelo u moždanu koru urezalo sve što mi je onomad rekla, sve što mi kaže mogu da joj odgovorim njenim riječima, sa određenom dozom sardonizma.
Samo je stvar u tome što me malo zateklo nakon toliko vremena i to sve, a plus s obzirom na činjenicu da mi je to bila prva ljubav itd. da ne patetišem i patišpanjišem.

Borko, izgleda da i ti imas slicnu situaciju pa bes govori iz tebe. I da to uradi, Cemu? Sta dobija?
Drugo, ne znamo dovoljno detalja price tako da sve sto kazemo ne mora da bude dobro.
U svakom slucaju ako je proslo toliko godina, valjda je to i sam covek smatrao zavrsenom pricom i sad je ona potencijalno vraca na pocetak, tako da mislim da je najbolje da ignorise sve to jer bilo sta da uradi pumpa joj ego i daje joj na vaznosti.

Лемати женски род није кул у било ком случају. Чак и кад оне јебу у мозак.

Зашто?

Haha da zove ortake da mu cuvaju ledja da moze da iznapusava ribu i to da gleda da bude neko pedersko mesto-pickanluk level milan stankovic

Bolje da joj pridje i nabode glavom u glavu manje ce se izblamirati.

Vidi zete nadji se s njom i vidi sta oce i probaj da jebes da bi jebo a ne da bi je ponizavao jer se sama ponizila vec sto ti se javila i ne lomi glavu oko tih stvari.

Види братац, скоро иста ствар би и код мене. Још сам 'тео да је женим. Заблентавио се идиот, дуга веза, једину представио својима. И раста смо се ко све кул, повремена крес варијанта. И кад ме је први пут позвала за крес одбио сам је. Јел знаш како је јебено да одбијеш неког ког моронски волиш? Неописиво. После ме је звало једно дваес пута (буквално двадестак пута) после да се видимо, ни једном нисам хтео. Једном смо се нешто дуже испричали, и тад сам јој рекао да ми се не јавља више. И културан и фин, све по ПСу сваки пут, уз повремени цинизам и иронију наравно. И више пута сам јој рекао шта и како мислим, али сваки пут фино.

И сад, после више година од растанка, ко ожењен човек ти кажем - кајем се што је нисам изнапушавао ко најгору дропљу, ко уличну курву. Вероватно би и њој тако било лакше, и да ју је више болело што сам све шмекерски одради (није искључено да је и даље боли) и да је пиздела што сам такав, али мени би лично било лакше да сам јој све сасуо у лице са подоста камате (иако нисам такав) и ружних речи.

Ja tu nisam nešto merodavan, prethodna me jahala kao magarca osam godina, rastasmo se kulturno. Od onda joj se nisam ni javio na ulici niti ona meni, tako sam je zamolio da stvari stoje i poštuje tu molbu.

Veoma sam srećan zbog takvog razvoja situacije.

E moj pseto88, kako da je jebe kad mu je u saradnji sa Kupidonom zarila Amorovu strelu u srce direkt, koja jos nije izvucena posle toliko godina.

https://www.youtube.com/watch?v=eI7O5ZIvHiE

Kako sam ukapirao, najbolje da zovem TV BN da me prati u pohodu kad je budem iznabadao glavom, dok ne bude toga svjesna.

Elem, Pseto čovjek zvuči najrazumnije, a i ja fala bogu, nisam sklon takvim ispadima u javnosti da nekoga polivam vodom i te munje. A i činjenica jeste da sam podosta ohladio glavu od tada, tako da bih vjerovatno i bio u stanju za donekle funkcionalan razgovor.