Prijava

http://www.vijesti.me/tag/sajam-automobila-bugojno-36755
Ne. Seminar o arhitekturi u Stocu je sledeći nakon sajma u Bugojnu.

Jbg ljetnja skola vernakularne arhitekture...valjda u Stocu ima ti tradicionalnih radinosti...

Jajo, nešto ste mi previše insistirali da idete zajedno. #samokazem

http://33.media.tumblr.com/dcb95c3cb34355245f012cc17d67bb0c/tumblr_njuamuZPr51tsolo5o1_400.gif

znaci po peti put nalazim jebenu dlaku u rucku. i kao za inat, uvek ja. nabodem meso, dlaka umotana u prezlu, odvratno, razvlaci se onako ukovrdzana od toplote. precutim svaki put al ovaj mi je preseo. i odem lepo i babi zamenim lekove, ne kapira ta da su razlicite boje, i popila ih logicno, obrnutim redosledom, rozi u 6 a trebala je u 15h , a beli u 15 a trebala je u 6h, i padne u nesvest jebeno izgleda joj oslabio rad srca zbog bajpasa jer nije popila leg i udarila glavom kako je padala. u bolnici je.
osecam se jebeno kao najveci govnar.

Ubjo si baku jbt :(

Капирам да сад већ измишљаш ове причице, али за случај да говориш истину... размисли о томе да се иселиш, кад већ толико мрзиш све у кући.

хахахаха какав дегенерик

послао сам ово министарству унутрашњих послова и куриру

Svašta smo imali na ovom sajtu ali psiho ubice nismo. To je nešto novo.

mogao si da osisas babu ili da joj kupis neku maramu one to vole

Daj bezi pere kossu jednom u tri nedelje i hoda po kući dise ko slon, i treba brw

Najebaću ove zime od miševa, Sav stari mišomor što sam imala, a izmešo se bio sa onim lepkom za miševe i dlakama od dva pacova što su se zalepila preklane, sam izmešala sa nekim splačinama i prezlama i servirala onom antihristu od unuka što mi meša tablete. Sve pojede, leb mu jebem, hehehehhehe

edit: baba je

Za sve bake sveta jedan poyyy

Daj bezi pere kossu jednom u tri nedelje i hoda po kući dise ko slon, i treba brw

Nadam se da se šališ, inače te treba zapaliti nedjeljom na trgu u podne.

Nemoj daa si ssurov mejmune ne znas sta se sve inace desava. Nemoj da nasglis.

Inace setite se baki da su one drolje cesu kosu i cmar i ne peru ruke a nije im problem da tim rukama diraa unuka po obrazu i sprema mu rucak. A i ono kad baaakaa unuka malog od tri godine uzme pa govori gde je suricaa muricaa pa kurac uzme u ruke i poljubi ga

Svaka cast brt
Zelim ti unlimited edition baka
Samo ih rokaj

Kad ližeš pičić random ribi, ne pitaš jel se oprala, nego ližeš bez pitanja i onda joj burljaš po pernici. A baka ti smeta, nezreli dječače.