Prijava

Da bi dobio dom moras ispuniti odredjene uslove za sta ti treba inteligencija znanje i volja za ucenjem radna navika itd itd to bas i ne ide uz krimose i polukrimose

ne bre, treba dva dušeka i oštar pogled k dobroćudnom redovnom studentu iz Vlasotinaca. za njega dušeci naravno

majku ti jebem maestro pa ti ne možeš žvaku da prošvercuješ a ne kokain pizda ti materina balava kad te vidim na nekom okupljanju našamaraću te pičkice fejkerska

Hahahha sto si popizdel brt

samo polako i opušteno

pre dva dana sam sekao luk na fruškoj gori i i dalje mi smrde prsti jebeno

uvuklo ti se u pore sig

Moram vam ovo reci drugovi moji ovako ide
Dok sam bijo mlad cesto sam zvao svoga druga fiksnijim telefonom i rekao desi robert ce se igramo li nesto.On je uvjek znao odgovoriti da hocemo.Nakon nekoliko godina mislim da smo krenuli u srednju skolu ja isto okrenuo fiksni da ga pozovem i kazem robert druge moj ocemo li se igrati a on meni kaze brt sramota je da kazes da se igramo kazi da se zajebavamo nesto.I otada ja druga svog zovem da se zajebavamo.

Moji roditelji budu jako tužni, povredjeni, besni kad god ja prodam stari telefon i doplatim da bih kupio novi (takodje polovan ali bolji).
Mama plače tiho u sebi a tata ne priča sa mnom po nekoliko dana. Nisam siguran da ih razumem. Mislim da imaju fobiju od prodaje stvari

Prodao sam galaksija s3neo i kupio ajfon 5s, a mama je rekla "nisi valjda dao svoj telefon za to sranje". Kad sam rekao da sam jos i doplatio 100 evra nije mogla da izdrži, počela je da plače

Mrzim što sam izbeglica, izbeglice su čudne i lude. Voleo bih da sam srbijanac. Marko aka Jebač, izvoli nasladjuj se

Placu ti roditelji jer si dao pare za ono djubre ajfon :)

Nego dodjem ti ja danas na poso, ceka me okruglo 666 mejlova u inboksu. Iznerviro se na bar 50 njih. Vidim ja doso Sotona da mi se posere na zivot. Saznam i da nam sad za vikend blokirali jucub, najngeg, redit, vimeo... PA SUNCE MU JEBEM!!! Jedino mi Vuka radi.

cini mi se da je dankan ferguson pre par meseci pisao o tome kako jedinu satisfakciju koju ima je da ima novca dosta i da ga nista drugo ne zadovoljava. Imam isti problem, stvarno jedino me novac jebote cini srecnim i jedino kada imam dovoljno novca normalno funkcionisem. Nista drugo me ne radi (droga, seks, alkohol, ljubav, izlazak, prijateljstvo) jednostavno kad nemam novca nabijem se u neku fotelju i ceo dan ne mrdam nigde

Radi sve za novac ali ne pristaj na sve zbog novca.

priznaj da si izduvao na pokeru upravo xd

Radi sve za novac ali ne pristaj na sve zbog novca.

Da li onda da pristane da radi pušenje kurca za pare?