Prijava

Ajmo kod Armina na slavu biće ok žurkíca
https://youtu.be/rQ7tMWOCQlM

Нажалост вињак је постао хипстерско пиће, а шљива и лоза су постале оаза нормалних алкохоличара.

Hahahha odlicno ste vezali par forica, al najozb je vinjak sranje u poredjenju sa ostalom zestinom, kod mene se rakija pije uglavnom, mada ja od trovanja evo godinu i po nisam pomirisao xd

Inače ja sam na tarzaniji napisao tekst koji je oda vinjaku, ali to je bilo dok sam bio govno smrdljivo koje bi glasalo za Radulovića i slalo humanitarne poruke

веће ђубре и од вотке

Da, votka je špiritus a ovo socijalni pokušaj nekog konjaka, pa kad krene niz grlo taj jadni pokušaj masne arome obojenog pića a ono osetiš ko da piješ rastopljenu jelkicu za osveživanje u kolima

votka se zapravo smatra jednim od boljih pica zato sto se vecina najboljih koktela pravi od votke....martini itd...sa viskijem ne mozes nista, al sa votkom se pravi 350 drugih pica

Gvozd šta uživaš piti?

Pa zato što je najbliža neutralnom alkoholu

имам исто једног друга који се хвалио људима како је гласао за Радуловића, сад говори како се зајебо. А фино сам га савјетовао да ћути и гласа другачије

@Bohor

tekilu bez soli, sa limunom samo :)

belu ako ima, ako ne ok i zlatna

sto, ovaj dosao na vlast pa upropastio nesto

I to piješ stalno i svuda?

@čiča draža

Drago mi je to čuti prijatelju :) Ne jebi druga nego mu pomozi jer priznati svoje greške je najteže

@bohor

jel ti to mene zajebavaš, da baš svuda pijem tekilu sednem u meridinan u borči i popijem malo tekilice. Pijem kad imam para i gde ima :)

U Bridž pabu na Zelenom Vencu ima veoma jeftina ok tekila, 140 din

Haha sad zamisljam na prosecnoj srpskoj slavi stas popit, tekila ako moze i par kriskica limuna :)