Prijava

Tora, otprilike sam i ja iz istog razloga odbio da se prizetim tamo:) imali njeni 4 kuće u dvorištu, fasade, enterijer delux, preko 30 hektara zemlje, mašine, plus neka farma brojlera od par hiljada komada.. čudo. Ali to ti je život dan da ne vidiš, imaju oni radnike, ali opet sve i da ne radiš, a opet bi me već namestio prljavi vlah nekako, ostaje ogromna obaveza i odgovornost.. a od čega ja bežim ceo život, zajebi, ja sebi uvek volim da obezbedim poluotvorenu situaciju da se može klisnuti u pola noći, a tu bi se zakuco ko ekser.. imaš sve, a opet nemaš ništa, džaba ti takva udaja.

Neseri da su imali fasade? Aauu, široko.

I teško drveno stepenište presvučeno persijancem pritisnutim mesinganim šipkama da se ne gužva tepih dok ti gužvam mamu po njemu

Оброк плус платаплус

I teško drveno stepenište presvučeno persijancem pritisnutim mesinganim šipkama da se ne gužva tepih dok ti gužvam mamu po njemu

axaxaxa pa ovo je dobro

I teško drveno stepenište presvučeno persijancem pritisnutim mesinganim šipkama da se ne gužva tepih dok ti gužvam mamu po njemu

teško

Budući da nema nikakav značaj u tvom latentnom pokušaju šukića nekog nešto, interesuje me kakvo je to teško drveno stepenište, jer sam siguran da znaš da je zapreminska masa drveta jedno 4-5 puta manja od betona, znam da ne razumeš, u prevodu bilo koje drveno stepenište (PA I TO TEŠKO) je mnogo lakše od najobičnijeg betonskog.

Sad se nešto prebrajam u glavi, ispade da mi fale samo te kokoške da bi random žensku stranu platapusove familije opštio na jednom od stepeništa (mogla bi da bira hoće li teško drveno ili lako betonsko), al nemam mesingane pritiskače, svi su ostali u tvoje mame čmaru.

*I nemam baš 30 hektara zemlje jer mi mašine nisu vezane za blato i nadanje da će pasti kiša u određenom periodu.

jadate se, a ne znate kako je to sam provesti Božič u inostranstvu :(

Напао ме кер, огромни бијели самојед, и зове се Јауз јебо га газда његов

КОСОВО - ОВОСОК
СОКОДЗОВЕ- КОСОВОЗОВЕ

Imam opasne prebačaje, sinoć sam se htio roknuti iz tetejca a sad mi je jedina briga koju količinu domaće kobasce da ponesem izbosne za novu godinu....

Da nisi bipolaran možda?

Eto da si se sinoc rokno danas ne bi imao tih briga.

Vi bosanci vazda ste bili labilni. Uzmite ratujte malo, rodio kokičar u Srbiji solidno.

Nema rata još 25 godina sigurno.

Poneću jedno 4-5 kila, jebeš mu mater, neće se bacit.

Bilo je tad para, bato, sad nema para. Niko nema pare da finansira to.

https://www.youtube.com/watch?v=b5RNjSqfh0U

Kako se ja ložim na ove Finkinje dok pričaju finski... Jednom sam jednu bukvalno primorao da mi priča finski sat vremena, sad mi pala na pamet, strašna pička....