Prijava

Skočimiše, ja sam se kljukala tim tabletama za alergiju, jebale su mi mile majku, koncentracija mi je bila nikakva. Recimo, pročitam poruku i posle jebenog minuta ne znam šta sam pročitala.
Prestala sam sa tim i koristim neki sprej koji staviš u nos ali djeluje na svašta nešto pa me nit' svrbe oči, nit' me guši, nit' vucam maramice sa sobom, odmorila sam.

Kako se zove sprej, Isusa ti boga? Ne mogu više ovog!

Nasonex. http://www.docsimon.com/article_images.php?action=sendtype&type=3&id=10374
A ima i neki avamis, kako li već, to mi je doktorica pominjala, on je kao bolji, ali ja sam već ovo koristila ma nisam mijenjala.

Skočimišu, nađi nekog Kineza da ti napravi čaj od Šiitake gljiva da se rešiš alergije zauvek.

Nisam bio nešto posebno pijan, ali sam ubeđivao gancija zašto je Hitler bio u pravu po nekim svojim stavovima i potezima.

Jesu li ti slomili nešto? lolo

Пребили те Цигоси, хахахаха!

Ma jok, još me i častio pivom.

Ау. Који блам, јбт.

Nije onaj ulični. Nisam socijala. Kul je lik. Samo što je ganci.

Kakav je to ciga kad te nije prebio ako si mu rek'o da je Hitler bio u pravu? Izrod pu, ja da sam cigan i da mi to pričaš ja bih ti slomio ruku, minimum... Možda i obe, čisto da ne bi mogao da moderišeš lolo.

Баба разбила последњу флајку дуњеваче мени насред собе. И сад тако мирише :(
Не знам да л' да процедим тепих ил' срчем с пода.

Prvo rokni babu, pa onda srči.

Posrči babu, pa je rokni na tepihu.

А ја сам мислијо прво да цедим, па онда да срчем.

Ne mogu da otvorim jebenu početnu stranu jebenog tvitera. Izbaca me na riplajs proklete.

Баш је почела да смара Вукајлија. Мислим, не сајт као сајт, све је то кул али ове нове дефиниције... ау, кол'ко ми кваре јутарњи ритуал.

Zabavna serija gluposti na Vuki koju ponekad prekine kul defka. Ponekad.

МА, бре, жасу.

Džaftaro, kraljica budi, ja biću sluga!