Prijava

Izvini, slucajno sam ih ostavio tu

inače, ti kondilomi u ustima se najčešće dobijaju od pušenja kurca, oprosti što to ovako direktno kažem maestro, znam da ti to verovatno nije prijatno da čuješ
mada sumnjam da je momčina kao ti dobio to na taj način, samo kažem usput onako

možda si se ljubio sa nekom ribom koja je pre toga pušila npr.

Vidi ako imas oko cmara onda si peder sigurno

Cekaj, kondome ili kondilome?

Pa pusila mi je ofc sto kaze Nikola Rokvic ako nece da pusi okrenem se i odem, posle se nesto poljubili u toku seksa jednom ali ne znam kako su mi zavrsili kondilomi skroz dole do grla i uostalom nemam ih na kurcu, tako da mozda nemam kondilome nego nesto drugo

Sad mi neko rece da su to gustativne papile

gustatorne kvržice

što sam ja mislio da si odustao od varanja dugogodišnje devojke pre par meseci

Ma puče mi kurac za ove kandilome, imam većih problema u životu npr to što živim i radim sa ćaćom i materom ceo život evo 24 godina već, nemam svojih prihoda ni malo baš i previše vremena provodim s njima, 95% otprilike ako ne računam spavanje. Sto puta sam rekao "bože što nisam siroče". Bar da oće da me puste da tražim neki posao malo da se osamostalim mamu im jebem u pičku

Bar da oće da me puste da tražim neki posao malo da se osamostalim mamu im jebem u pičku

Jadan ti, hoćeš da radiš, a mama i tata te ne puštaju.

Trazio posao moli Boga da ne nadje xddd

sedim danas u busu pored neke ribe i lika i ona ga njaka celu voznju, pokazuje mu nesto na fonu i pita je l da da je lavandasticno

sedim danas u busu pored neke ribe i lika i ona ga njaka celu voznju, pokazuje mu nesto na fonu i pita je l da da je lavandasticno

I dobro, jel bilo lavandastično? Šta je rekao lik?

Pa klimnuo je glavom

Možda zbog boje, mislila je reći poljubičašćeno xD

E ne znam sta je htela ali izgleda kao neko ko koristi taj izraz redovno i veoma je ponosna na njega kontam