Prijava

Triforce
Oće biti sve ok?

Ma bice sve OK, nego sto je rez od operacije na zajebanom mestu. Ne mogu da mrdam levom rukom da se ne otvori rana, ne mogu da spavam kao covek, vec u nekom zajebanom polusedecem polozaju. Ne mogu da se istusiram i jbt ne verujes koliko si srecan covek kada imas obe ruke da obrises dupe. Jos nedelju dana ove zajebancije moram da izdrzim.

Primetio sam da Radjard koristi istu ruku-emodži za različite zdravstvene probleme.

Elem, izdrži, Bata-Sale, čuvaj se.

E, a šta kažu, od čega se upali znojna jebena žlezda? Od znojenja po ovoj vrućini?

Ma jebem li joj oca. Bitno da nisam izgubio moral ni u jednom trenutku, pa sam malo i ponosan na sebe. Cak sam i za vreme operacije bacao trule skeceve.

Радјард Куплунг
E, a šta kažu, od čega se upali znojna jebena žlezda? Od znojenja po ovoj vrućini

Meni rekli kamenac u znojnom kanalu, pa se zacepilo od znojenja po vrucini. Na sta sam ja bacio skec "jel pomaze ako pijem kalgon". Doktor poceo da se smeje mislim se alo kopas mi po ramenu sa nozom jebem te u usta gledaj sta radis. Kod mene je zajebano sto mi je ta zlezda koja se upalila bila blizu nekog nervnog cvora ili tako nesto, pritisla nerve i zato toliki ekstreman bol i otok. Prvo su mi drzali kesu sa ledom da malo spadne otok pre nego sto su uzeli da cupaju zlezdu napolje.

Reci Seltik na operaciji i baci skeč
Doktor se zakolje makazama
Drš se Sale

ajde da se nasalimo malo :D

ko je jos pomislio da je bata saletu devojka italijanka zbog ovoga

devojka kod rodbine u Italiji

znam da je bate sale mudo preogromno al kud jos da mu je i devojka italijanka :D

pa se zacepilo od znojenja po vrucini

A jok, znojićeš se po hladnoći na -30. Jbga Sale brz oporavak i gledaj da piješ mekšu vodu fazon da nabaviš onu spravicu za razgradnju kamenca.

Elem danas došao sa posla i spavao ko konj ceo dan, sad buljim u ovo govno jer mi se ne spava. Oće neko kantera možda?

Aj dote samnom i dekijem andjelom smrti.

Bata Sale, stavi led na to, ne na rez, nego malo dalje od rane, drži 10-ak minuta i skini, pa ponovi za 2h. Ubrzaće zarastanje rane NIJE SKEČ

sto sam bio jednom sa dekijem na corbici usrali smo se doneli na kupus salatu lepinje corbica

Da mi je neko rekao da covek moze da place ko dete zbog pesme ne bi mu verovao

https://www.youtube.com/watch?v=g33osZZs5Tw

Ja plačem ko dete kad uzmem muziku pijan. Al dobro pijan

Naravno ne zbog ovih Kraiških govana od muzike pišam im usta

https://www.youtube.com/watch?v=D0JoCHaXTE8

Bohor plače isključivo na šiptarluke, usrali smo se na Riveru kad je Jana drndala mikrofon

Izgleda da imam kondome na jeziku, jebem te zivote :( sta da radim sad, ima li neko ko se razume da mu posaljem da vidi

Ja sam pomalo i lekar moram priznati, u slobodno vreme
To su ti kondilomi, nego kako ti bešika, je l se smirilo to malo, uzmi uvin čaj kupi, pa pij to 2 puta dnevno da izbaciš te bakterije