Prijava

Ne znam sta ti nije jasno:

Dobro ne mora tebe da jebe

Izvini ne znam gde se nalazim

Причај нам шта волиш

brate imas u bgu preko zadruge da radis 8 sati za 1500 fazon

Dobro, jeste jebena situacija, al kako si prvi put rekla teško životno iskušenje ja sam pomislio neka boleščina dalekobilo u pitanju ili da oće da vas sele iz stana pa mora da se penješ na gelender terase, zoveš vatrogasce i pretiš da će skočiti, a niko te ne shvata ozbiljno jer je prizemlje u pitanju jbg...

Imam dovoljno kvalifikacija da mogu sama da nadjem posao.

Vuk Jeremić vapi za takvim kadrovima.

U problemu sam sa duvanom dan mu jebem i kad sam je prvi put zapalio

је л' и даље камел пушиш?

па зато си и у проблему јбг

U problemu sam sa duvanom dan mu jebem i kad sam je prvi put zapalio

Ja ga batalio pre tri nedelje. Nešto bio prehlađen i kad me to prošlo posle dva tri dana, skuvao sebi kafu i nije mi se tražila pljuga uopšte. Narednih pet dana sam nosio paklu sa preostalom cigarom koju sam imao pre nego što sam se prehladio i na kraju je dam kolegi kad je ostao bez pljuga. Da ga jebem, nit kriziram nit mi se ruke tresu, baš nekako sve lagano. Najblesavije od svega je što uopšte nisam ni imao želju niti sam planirao da ih ostavljam, ali eto odoše posle 15 godina.

Космајац
U problemu sam sa duvanom dan mu jebem i kad sam je prvi put zapalio

Šta bi sa knjigama? Lol
I ja sam s tim što bih radije umro nego prestao

Coa sve sam probao
Problem je što bijem 3 kutije čegagod. Marlbora, meki opet, tvrdi, Danhila crnog
Sabio sam 2 i jače sobranja neki dan. Reko ajd jaka je pa ću manje. Kurac ću
Na psihičkoj bazi palim jbg i kad treba i ne, posao me ubi
I ne palim da gori nego vučem ko na takmičenju
Ne znam šta da radim izgore

Knjiga pije vodu kad iole rešiš
Ja nemam vremena ni volje da je čitam
Ima neki lik u valjevu pravi neke blokade prska u nos, kažu mi neki likovi da deluje
Ja nemam šta da izgubim
Volim da duvanim ko majku što volim al nemam mere i mora presečem

Pa ako imas para, barem se truj kvalitetnom cigaretom. Za kamel sam čuo da je jedan od najgorih.

Ma nije uopšte loša cigara, sa njim sam pobegao od Marlbora jer sam hteo da umrem
Evo ne znam

Ima na klinickom centar za odvikavanje pa eto mozda se treba raspitati sta znam. Mislim na pulomologija da je.

Ima i u drajzerovoj

Jedna od boljih stvari je sto sam kao klinac imao bronjijalnu astmu I ceste plucne infekcije pa nisam stigao da propusim cenim da bi tukao dve pakle dnevno danas

Reko ti ja prošli put da nije dovoljna jedna knjiga, moraju minimum četiri da se pročitaju

Ja bih tako uradio pre nego što odem kod Valjevca koji ti prska u nos i po faci

Ja bijem dve ipo crnog danhila dnevno i ujutru kad perem zube umirem i izbacujem vanzemaljce iz sebe sada vec svako jutro. Mnogo gadan prizor