Prijava

Veza/bleja?
Liberalna/konzervativna?

Zegz u najavi, verovatnoća 65% ako nema dečka

Verovatnoća raste u tvoju korist ako je slobodna i pajsad - niste se pre toga zegzali

Mada se sad ograđujem jer ne poznam materiju tj mentalni sklop bosanske ženskadije

Ma kakav seks cura bila fina pred ostalima u firmi fazon eo poznajem poslovnog partnera da ispadne neko jaje u kancu sta vec klasika ponasanje plidu se navuko ova mu se osmehnula rekla par lepih reci plidu kmeci

Hvala na analizi stokere, vjerovacu tvojim vjerovatnocama haha

Nie to caro ortakinja iz sr škole pa kao ono e desi nissm znao da si tu kakoe, kae čoek bilo tu nečeg ranije, štaviše pomenula se reč ljubav

par lepih reci plidu kmeci

Lol, dobra rima

Ma ne kmečim još u punom jeku, ovo mi tek malo zagolicalo maštu jer ono nije ni njoj bilo svejedno vidio sam ja xexe, a i nije bila u poslovnoj obavezi da mi se obrati, nisam kod nje došao direktno tako da caro ne budi siguran da plidu nece profitirati iz ovog slucajnog susreta ne nuzno intimno fizicki nego da će uzburkati strasti kod ženke

Awwww neko se sa sajta zaljubio kme kme kme :)

Obj i ja ponekad pomislim na bivse prepicke i skontam kako je nekad sve bilo odlicno a sada vise nije jbg

Izbegle metak ove Carine

Secam se neke bivse jbt dok smo bas bili u strastvenoj seksualnoj vezi govorila mi e zamisli jednog dana kada ne budemo zajedno a negde se sretnemo fazon jel bi me povato tako nesto

Malo mi to bilo retardirano iz pajsad dva razloga. Prvi zajedno smo najavljuje mi raskid okej odjebi, drugi-ocekuje da je jebem posle x vremena ko zna na sta ce lici

Ove Carine da su ostale sa njim, danas bi govorile jedan strani jezik više

Plidu fin si decko jebaces uz malo truda

Lako meni za plidua al smoleman

To je normalno plidu i u pravu je stoker

Ako ste se heftali u srednjoj sva je prilika da je bilo bezveze ili trapavo jer jebiga mladi ste bili i neiskusni i to ostaje kao očekivanje, to je zaključen utisak

A ako niste onda tu ima dosta prostora za izmaštavanje šbb kbb i tako se pada u vatru

Nismo se seksali u srednjoj, nisam ja neki jebač bio u srednjoj ono bio sam okej izgledom i ponašanjem ali više sam pravio neka sranja i pizdarije s društvom nego što sam pokušavao da budem neki kazanova pa i nisam imao nekih šema i kombinacija srednjoškolski što znači da je to sa njom tada bilo nešto ozbiljnije

Dobro odlično

Daj nam još info pa da razradimo strategiju neku. Jer ko što rekoh ne treba ovo da bude u temi za jadanje